укр

Про компанію

5 правил, на які потрібно звернути увагу під час покупки вживаної техніки

Збираєтеся купувати вживану техніку? Зверніть увагу на 5 важливих правил, які допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці техніки з напрацюванням.

1. Складіть список завдань, для виконання яких ви плануєте придбати машину. Використовуйте його в якості критеріїв для підбору оптимальної моделі. Це позбавить вас переплати за непотрібний функціонал. При цьому сміливо відмовляйтесь від спецтехніки, якщо вона не впорається з частиною завдань, щоб не витрачати кошти на оренду або додаткову комплектацію.

2. При огляді техніки, яка була у використанні, зверніть увагу на технічний стан:

  • Двигун. Якщо він шумить і не заводиться, відмовтеся від покупки, яку б привабливу ціну вам не пропонували.

  • Загляньте під машину. Чи немає там рідини? Якщо під спецтехнікою калюжа, уважно перевірте шланги, циліндри, навісне обладнання та інші органи, з яких вона могла натікти. Оцініть масштаб проблеми, приблизну витрату коштів і час на її усунення. Подумайте, чи потрібно це вам.

  • Перевірте, чи немає масла в охолоджуючій рідини і навпаки. Це перша ознака проблем з мотором і натяк на дорогий ремонт.

  • Переконайтеся, що трансмісія і гальма не видають підозрілих звуків при гальмуванні. Не вірте, що проблема легко вирішиться шляхом заміни колодок і гальмівних дисків. Якщо причина звуків, наприклад, в задньому диференціалі, від покупки машини вигідніше відмовитися.

     

3. Вивчіть сервісну історію. Дізнайтеся, наскільки якісний, своєчасний і професійний ремонт надавали спецтехніці. Відмовтеся від покупки машини, яку здавали в оренду. У більшості випадків техобслуговуванню цих машин не приділяють належної уваги.

4. Порівнюючи цінові пропозиції, розгляньте можливість покупки спецтехніки з напрацюванням у офіційного дилера. Така покупка буде вигідніша за рахунок гарантії і можливостей післяпродажного обслуговування клієнтів. А головне - перед продажем машину ретельно оглянуть кваліфіковані фахівці. Вам не доведеться сумніватися в придатності б/в спецтехніки до експлуатації.

5. Не поспішайте. Будьте уважні під час огляду і покупки. Так, обрана техніка вас не підведе.


Компанія "Цеппелін Україна", офіційний дилер Сaterpillar, пропонує вам вживану спецтехніку, якій ще рано на пенсію. Перед продажем всі машини проходять ретельну діагностику, ми замінюємо зношені деталі на нові, змащуємо їх, міняємо рідини. На вживану спецтехніку Cat® поширюється гарантія і вигідні умови фінансування.

Завантажити каталог техніки з напрацюванням

до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин