Про компанію

Акційна пропозиція на S.O.S. аналіз

Акцію завершено

Акційна пропозиція на S.O.S. аналіз

Знижка на S.O.S. аналіз відпрацьованих рідин 20%

Scheduled Oil Sampling (S.O.S.) - це плановий відбір проб через рівні інтервали часу, який дозволяє заздалегідь виявити потенційні проблеми, тим самим знижуючи витрати пов’язані з ремонтом і простоєм техніки.

Три основні причини регулярно робити S.O.S. аналіз відпрацьованих рідин:
01
Запобігання відмов роботи

Рекомендації фахівців, засновані на результатах аналізу, допоможуть усунути незначні поломки і не допустити серйозних проблем.

02
Підвищення продуктивності і прибутковості

Якісний аналіз рідин допомагає керувати станом обладнання і знижує витрати на володіння та експлуатацію.

03
Скорочення часу ремонту

Відстеження неявних процесів, що протікають в обладнанні (наприклад, знос компонентів і робочі характеристики мастила), дозволяє вчасно передбачити можливі несправності та скласти відповідний графік ТО.

S-O-S Analysis

Можливості S.O.S. аналізу:
  • Виявити підвищений знос агрегату або вузлів;
  • Визначити витік охолоджуючої рідини;
  • Визначити присутність води в мастилі;
  • Визначити джерело забруднення;
  • Виявити потрапляння пального в мастило;
  • Виявити змішування робочих рідин з різних відсіків.
  • Визначити стан мастила (порівняння робочих характеристик відпрацьованого мастила і нового мастила (інфрачервоний аналіз));

Знижки застосовуються до роздрібної ціни. Знижки не додаються, в тому числі до знижок діючого договору на сервісне обслуговування; при оформленні застосовується більша знижка. Інформація не є договором публічної оферти. У виняткових випадках Цеппелін Україна залишає за собою право змінювати або скасовувати пропозиції, що вказані на сайті в односторонньому порядку. Якщо у вас виникли додаткові питання – звертайтесь будь ласка за номером 044-33-44-225 або zeppelin@zeppelin.ua

до всіх спеціальних пропозицій

Спеціальні пропозиції від Цеппелін Україна

Онлайн магазин запчастин
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами

Б/в техніка Caterpillar підготована за програмою сертифікації Cat Certified Used, відповідає найвищим стандартам якості виробника з одного боку та, одночасно, - найвимогливішим потребам клієнтів. Як результат, із Цеппелін Україна Ви отримуєте якісну спецтехніку, передові технології та першокласний сервіс.

Повний каталог машин та обладнання

Завантажити повний каталог найменувань продукції Цеппелін Україна, щоб обрати найбільш актуальні рішення. Якщо у Вас виникнуть запитання, наші експерти нададуть професійну консультацію.

picture
Завантажити.pdf

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture