Про компанію

Запущено платформу он-лайн продажу запчастин!

Акцію завершено

Запущено платформу он-лайн продажу запчастин!
Ми розробили зручну платформу онлайн-продажу запчастин, яка вже працює!

Зараз в он-лайн магазині представлено біля 36 000 запчастин для будівельної, сільськогосподарської, дорожньої та кар'єрної техніки від виробників преміум-класу.

Ми активно працюємо над розширенням асортименту, тому найближчим часом кількість товарів буде збільшуватися.

Цеппелін Україна пропонує запчастини для спецтехніки брендів:

Широкий асортимент товарів зручно розподілений по категоріям, щоб швидко знайти потрібний товар, використовуйте практичну функцію пошуку: за виробником, продуктом, артикулом. Тепер немає необхідності зв’язуватися з торговим представником, адже можна обрати необхідні запчастини самостійно в зручний час на shop.zeppelin.ua.

Знижка 25% на фільтри або набори ТО Розпродаж надлишків запчастин Кепка у подарунок при першому замповленні через інтернет-магазин або при замовленні на суму від 900 грн!
до всіх спеціальних пропозицій

Спеціальні пропозиції від Цеппелін Україна

Онлайн магазин запчастин
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами

Б/в техніка Caterpillar підготована за програмою сертифікації Cat Certified Used, відповідає найвищим стандартам якості виробника з одного боку та, одночасно, - найвимогливішим потребам клієнтів. Як результат, із Цеппелін Україна Ви отримуєте якісну спецтехніку, передові технології та першокласний сервіс.

Повний каталог машин та обладнання

Завантажити повний каталог найменувань продукції Цеппелін Україна, щоб обрати найбільш актуальні рішення. Якщо у Вас виникнуть запитання, наші експерти нададуть професійну консультацію.

picture
Завантажити.pdf

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture