Про компанію

Знижка на матеріали для конверсії ковша, коронки та адаптер!

Акцію завершено

Знижка на матеріали для конверсії ковша, коронки та адаптер!

Знижка 40% на матеріали для конверсії ковша
за системою наконечників і адаптерів Cat® Advansys™

При покупці комплекту коронок Advansys і комплекту адаптерів Advansys застосовується знижка на повну вартість адаптерів.

Cat® Advansys
Максимальна продуктивність при найважчих застосуваннях

Cat Advansys створений з урахуванням продуктивності машини, балансу зношування матеріалу наконечника та особливих вимог до глибини проникнення. Вбудована безударна фіксація гарантує, що ви повернетеся до роботи за лічені хвилини без окремого фіксатора.

Підвищення безпеки роботи

Безударна система. Фіксуючий замок не вимагає спеціальних інструментів для встановлення та зняття.

Характеристики та продуктивність

Конструкції стійкі до стирання із глибоким проникненням містять більш придатний для використання зносостійкий матеріал, зберігаючи при цьому профіль протягом усього терміну служби наконечника.

Розширення терміну служби ковша

Конструкція адаптера направляє потік матеріалу через ремінь адаптера, що допомагає продовжити термін служби адаптера та життєвий цикл ковша.

Акція діє до 31.12.2021

Інформація не є договором публічної оферти. У виняткових випадках Цеппелін Україна залишає за собою право змінювати або скасовувати пропозиції, що вказані на сайті в односторонньому порядку. Якщо у вас виникли додаткові питання – звертайтесь будь ласка за номером 044 494 2330 або zeppelin@zeppelin.ua

до всіх спеціальних пропозицій

Спеціальні пропозиції від Цеппелін Україна

Онлайн магазин запчастин
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами
Б/в техніка Cat за спеціальними цінами

Б/в техніка Caterpillar підготована за програмою сертифікації Cat Certified Used, відповідає найвищим стандартам якості виробника з одного боку та, одночасно, - найвимогливішим потребам клієнтів. Як результат, із Цеппелін Україна Ви отримуєте якісну спецтехніку, передові технології та першокласний сервіс.

Повний каталог машин та обладнання

Завантажити повний каталог найменувань продукції Цеппелін Україна, щоб обрати найбільш актуальні рішення. Якщо у Вас виникнуть запитання, наші експерти нададуть професійну консультацію.

picture
Завантажити.pdf

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture