Про компаніюТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» - ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar. Ми є частиною групи компаній Zeppelin, яка веде діяльність в 190 філіях по всьому світу зі штатом співробітників близько 8 000 і досягнутим обсягом продажів EUR 2.751 млрд. в 2017 фінансовому році.

Пропонована нашою компанією широка номенклатура продукції допомагає клієнтам вирішувати завдання будь-якої складності - від земляних робіт до електропостачання збудованого об'єкта. Поряд з спецтехнікою Cat®, застосовуваної в будівництві, гірничій, нафтогазової та лісозаготівельної промисловості, ми пропонуємо широкий асортимент дизельних і газових двигунів, систем і генераторів Cat і MAK. 

Штаб-квартира компанії знаходиться в Києві, ми активно розвиваємо торгові представництва по всій країні. Відкрито 6 філій, створена мережа сервісних центрів, пунктів торгівлі запасними частинами, а також навчальний центр. За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання сервіс-інженерів у власному навчальному центрі, а також в компаніях-постачальниках обладнання.

Всі наші зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Ми поставляємо передові технології та пропонуємо кращий сервіс для їх обслуговування, тим самим ми сприяємо зростанню ефективності та зміцненню бізнесу наших партнерів.

Ми - партнери наших клієнтів. Для нас це означає:

  • пропонувати широкий спектр продукції та послуг;
  • надавати повну інформацію про економічну ефективність і технічні параметри застосування придбаної спецтехніки;
  • застосовувати індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань співпраці з кожним клієнтом;
  • знаходитися на зв'язку 24 години на добу.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

26 листопада 1996 р. — розпочала свою діяльність ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» як незалежна структура, ексклюзивний офіційний дилер компанії Caterpillar.

1998 р. — компанія розширює свій бізнес і відкриває новий напрямок - продаж силових установок та суднових двигунів, де компанія представляє продукцію таких світових брендів Olympian, Сat.

2002 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Сlaas на території південного узбережжя України.

2005 р. — Цеппелін Україна стає офіційним ексклюзивним дилером компанії Bourgault.

2005 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Gregoire Besson.

2006 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Terex O & K (на сьогоднішній день цей завод викуплений компанією Caterpillar).

2007 р. — був відкритий власний навчальний центр, де фахівці компанії та працівники сервісних центрів щорічно проходять курси підвищення кваліфікації.

2010 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Berthoud.

2011 р. — Цеппелін Україна була визнана дилером компанії Caterpillar бронзового рівня.

2012 р. — Цеппелін Україна є дилером «Shandong SEM Machinery Co.» - Торгова марка SEM.

2012 р. — старт продажів на території України гідравлічних екскаваторів з прямою лопатою Caterpillar 6060 AC FS. Висота машини з максимально піднятим ковшем дорівнює п'ятому поверху житлового будинку.

2012 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером AGCO і пропонує техніку Challenger, Fendt, Massey Ferguson.

2013 р. — відкриття унікального в Україні Центру з ремонту та обслуговування великих вузлів і агрегатів Caterpillar (CRC - Component Rebuild Center) на Єристівському ГЗК.

1 грудня 2013 р. — Цеппелін Україна офіційно відкрила напрямок техніки для підземних робіт.

2015 р. — Цеппелін Україна розширює лінійку брендів агропромислової техніки: Rabe, Krampe, Capello.

2016 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Apache.

2016 р. Цеппелін Україна відзначає ювілей - 20-річчя діяльності компанії на території України.