CAT 320 GC Надійний. Комфортний. Продуктивний

06.06.2019

У розробці нового модельного ряду екскаваторів Cat® був застосований інноваційний підхід, який надає вам наступні переваги:

  • Більше конструктивних опцій.

  • Більше вбудованих технологій.

  • Більше цінових опцій.


Екскаватори Cat допоможуть вашому бізнесу стати більш успішним. Вони надають можливість виконувати великі обсяги робіт з мінімальними витратами, отримуючи більше прибутку. Новий екскаватор Cat 320 GC забезпечує ідеальний баланс продуктивності та витрати палива. Він розроблений для умов з низькою і середньою інтенсивністю експлуатації і забезпечує мінімальну вартість володіння і експлуатації. Поєднання низькообертового двигуна і великого гідронасоса забезпечує найвищу продуктивність при меншому споживанні палива (зниження витрати палива до 20%).


ПРАЦЮЙТЕ РАЦІОНАЛЬНО. ЕКОНОМТЕ ГРОШІ

Працюючи на Cat 320 GC, можна перемикатися між двома режимами потужності, щоб регулювати споживання палива. Режим високої потужності (Power mode) забезпечує максимальну продуктивність у важких видах робіт, включаючи завантаження самоскидів і копання траншей. Новий Адаптивний режим (Smart mode) автоматично керує двигуном і гідросистемою, оптимізуючи витрати палива в будь-яких видах робіт. Наприклад, потужність знижується при поворотах платформи і підвищується під час копання.


Завдяки збільшеним і синхронізованим міжсервісним інтервалам ви можете виконувати більше робіт при менших витратах у порівнянні з 320D2 GC. Зручний доступ до фільтрів прискорює техобслуговування. Нові гідравлічні, повітряні та паливні фільтри відрізняються більшою місткістю і терміном служби.


ДО ГОЛОВНИХ ФАКТОРІВ ЕКОНОМІЇ НАЛЕЖАТЬ:

  • Згруповане розташування фільтрів для швидкого техобслуговування.

  • Збільшені інтервали заміни мастильних фільтрів; новий гідравлічний фільтр підвищеної місткості.

  • Нова конструкція повітряного фільтра Cat®, що підвищує термін служби на 100% в порівнянні з колишнім фільтром.

  • Міжсервісні інтервали паливних фільтрів, синхронізовані для скорочення простоїв.ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ І ПРО ОБЛАДНАННЯ

Щоденне техобслуговування Cat® 320 GC виконується на 100% з рівня землі. В результаті всі роботи спрощуються, прискорюються і стають безпечнішими. Серед контрольних точок є: рівень моторного мастила, паливний водовіддільник, видалення води і осаду з паливного бака, рівень охолоджувальної рідини. Щоб включити двигун екскаватора, треба набрати на екрані персональний PIN-код. Крім того, можлива ідентифікація оператора через мобільний додаток на смартфоні або опціональний Bluetooth®-брелок.

 

Детальніше про екскаватори CAT нового покоління: https://www.zeppelin.ua/lp/320/