CAT® 824K - бульдозер, що забезпечує високу продуктивність і тривалу експлуатацію

20.05.2019

buldozer_824k_1.jpg

Колісний бульдозер CAT® 824K створений на базі попередніх моделей, але у даній модифікації є і свої переваги:

  • поліпшена силова передача;
  • досконаліша робоча зона оператора;
  • модернізовані елементи опорної конструкції.

Завдяки удосконаленням дана модифікація бульдозера демонструє високий рівень безпеки, зручність техобслуговування, простоту контролю стану техніки. Для CAT® 824K характерна корисна потужність в 405 к.с. і максимальна експлуатаційна маса - 34 004 кг. Машина поставляється в шести модифікаціях з різними за ємністю відвалами: від 5 до 16,2 кубометра.

Двигун

Бульдозер CAT® 824K оснащений двигуном C15 ACERT ™ з електронним модулем подачі пального, блоком вимикання під час холостого ходу для зменшення витрати пального та опцією відстроченої зупинки, яка забезпечує продовження функціонування двигуна до того, як стабілізуються робочі температури.

Завдяки муфті блокування у гідротрансформаторі підвищується ефективність роботи силової передачі, заощаджується паливо, збільшується швидкість руху.

joxi_screenshot_1556873924918.png

Робоча зона водія

Під час розробки моделі конструктори багато уваги приділили комфорту та безпеці оператора. Бульдозери оснастили легкими сходами з невеликим кутом підйому, щоб вхід і вихід з кабіни був більш зручним. Крім цього крісло забезпечили підлокітником STIC, що допомагає оператору легко сідати і вставати. Сидіння, що має пневматичну підвіску, оснащено подушками і може переміщуватися разом з консоллю управління та обладнанням під час регулювання.

Зручне техобслуговування і легкий контроль стану

Вузли, що підлягають плановим оглядам, скомпоновані у групи і до них є доступ з рівня землі або з платформи з протиковзкою поверхнею та поручнями. Моторний відсік має відкидні дверцята з двох сторін, що забезпечують легкий доступ для щоденного технічного обслуговування. Зливні крани, що відрізняються екологічною безпекою, також роблять обслуговування простішим і запобігають витоку. Вузол техобслуговування з доступом із рівня землі має вимикач електроживлення, аварійний вимикач двигуна та вимикачі освітлення підйомних сходинок.

joxi_screenshot_1556873955387.png