CAT CW16 з двоколісним приводом і різними типами баласту

29.08.2019

CM20180618-30772-13952.jpeg

Новий пневматичний ущільнювач призначений для роботи з сипучими матеріалами та всілякими різновидами асфальтових сумішей. Він пропонується в стандартному варіанті (9 коліс), а також в операційній комплектації (11 коліс). Устаткування широко використовується при зведенні автомагістралей, вулиць, доріг, об'єктів промислового типу та інших зон невеликої площі.

Передні колеса з незалежним типом підвіски дозволяють ефективно проводити ущільнення, усуваючи зазори в м'яких матеріалах по всій ширині обладнання. Модель з 11 колесами характеризується особливою продуктивністю для вдавлення кам'яних подрібнень. Зазор між шинами в 32 мм гарантує рівномірне ущільнення. Колеса мають скребки, що керуються самостійно, а функція подачі води дозволяє ліквідувати частинки твердого матеріалу з коліс. Килимки, виконані з кокосового волокна, забезпечують збереження оптимальної вологості коліс, а завдяки спеціальним фартухам вдається запобігти перегріву.

CAT CW16 має спеціальні форсунки-розпилювачі, які подають воду під тиском. Система подачі води також оснащена водяним насосом, потрійною фільтрацією і режимом перегрівання. За рахунок спеціальної конструкції система фільтрації, насос і форсунки запобігають виникненню засмічень. Продуктивність CAT CW16 також збільшує режим контрольованого переривчастого розпилення, що забезпечує економію води.

CAT CW16 може функціонувати на одному з двох двигунів, вироблених відповідно до вимог регіональних норм на викиди шкідливих речовин. Особлива автоматична система регулювання та економічний функціонал дозволяють мінімізувати шум двигуна і досягти ще більшої продуктивності палива й комфорту перемикання передач.

Відмінна маневреність забезпечується двоступеневою системою гідравліки. Ходова система оснащена функцією руху накатом і має автоматичний перемикач діапазонів швидкостей.

CAT CW16 відрізняється винятковим оглядом, чого вдалося досягти завдяки інноваційній панелі керування і комфортабельному робочому місцю, що повертається. Зручна робоча обстановка створюється за допомогою рідкокристалічного монітору та кнопкової системи керування. Додатково можна встановити козирок механізму ROPS або встановити піддашок для захисту від сонця.

Завдяки стандартному інтервалу заміни масла вдається знизити планове технічне обслуговування і витрати при використанні в цілому. Високопродуктивна система гідравліки та охолодження двигуна в моделі CAT CW16 забезпечує надійну підтримку температури навіть при високих показниках. Це дозволяє збільшити експлуатаційний період за рахунок таких складових елементів, як гідронасоси та гідромотори.