Екскаватор-навантажувач CAT 426F2 - забезпечить продуктивність і рентабельність робіт

27.06.2019

CAT 426F2 - багатофункціональний екскаватор для безлічі завдань, визначившись із потрібною комплектацією і підібравши навісну техніку, можна значно збільшити продуктивність і рентабельність робіт.

1562326171060.png

CAT 426F2 - машина зі спорядженою масою близько 8 т і передньою стрілою з паралельним підйомом. Навантажувач 426F2 з паралельним підйомом і двома циліндрами нахилу ковша має кращу в своєму класі вантажопідйомність і виривне зусилля, які забезпечують йому високу ефективність і продуктивність.

Готові до безперебійної експлуатації

4-циліндровий 4-тактний двигун з турбонаддувом, прямим вприскуванням і стандартними запальними свічками забезпечує надійну роботу навіть у найжорсткіших умовах. Основні особливості: продуктивність багатодискових гальм з масляним охолодженням, збалансованої коробки передач і зносостійких мостів.

Екскаваторна установка:

  • екскаваторна S-подібна стріла забезпечує роботу над перешкодами і повну заповнюваність ковша, мастило напрямним каретки не потрібне;
  • конструкція телескопічного руків’я з ковзаючою внутрішньою секцією запобігає потраплянню бруду на накладки, що зношуються, збільшуючи інтервали регулювання і заміни накладок;
  • кут повороту ковша - 205⁰, що збільшує продуктивність і наповнюваність ковша.

Caterpillar-426F-Backhoe-1.jpg

Розумна інвестиція

Екскаватори-навантажувачі - це розумне фінансове вкладення. Сучасні двигуни і передові технології забезпечують оптимальну продуктивність. Висока якість всіх складових елементів машини збільшує рентабельність моделей F2.

Оперативність та економія

Удосконалена конструкція автоматичної коробки передач значно знижує витрати при передачі потужності двигуна на колеса. У комбінації з шумоізоляцією і зниженою витратою пального це робить лінійку F2 ще продуктивніше.

Надійність і безпека

Машини F2 мають все для безпеки операторів у процесі роботи: надійні ремені, оснащення внутрішніми та зовнішніми дзеркалами, надійні гальма, сигнал заднього ходу, маяки на кабіні і світлодіодні фари.

CM20170727-38460-10060.jpeg

Комфортна робоча зона

Комплектація кабіни підбирається з урахуванням безлічі варіацій для будь-яких цілей. Для забезпечення максимального комфорту операторів передбачені зручні системи управління, ергономічні крісла та відділення для зберігання особистих речей.

Навісне обладнання серії F2

Є можливість доповнити техніку навісним обладнанням Cat для виконання різних типів завдань. У зв'язку з тим, що ця техніка була створена спеціально для екскаваторів Cat, ви не будете мати проблем із сумісністю, а висока ефективність полегшить багато робочих процесів.