Компанія Цеппелін Україна нагородила кращих співробітників Інгулецького ГЗК

16.05.2019

IMG_0066.jpeg

Протягом багатьох років компанія Цеппелін Україна є одним з основних постачальників гірничої техніки для Інгулецького ГЗК. Разом ми досягли значних успіхів за час нашого партнерства. Ми прагнемо й надалі впроваджувати та розвивати технології передового міжнародного досвіду, забезпечуючи максимальну ефективність виробничих процесів на родовищі.

Компанія Цеппелін Україна висловлює повагу та вдячність керівництву комбінату за роки плідної співпраці, професіоналізм, відданість своїй справі. Ми високо цінуємо наше плідне партнерство, яке за ці роки стало не тільки діловим, але й по-справжньому дружнім.

Під час святкування дня народження Інгулецького комбінату представники компанії Цеппелін Україна вручили сертифікати на триденний тренінг у м. Малага (Іспанія) операторам самоскидів: Олександру Любіченку та Генадію Сербіну. Генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук зазначив:

«У Інгулецького комбінату є надійний партнер - компанія Цеппелін Україна. Наше співробітництво почалося ще у 2001 році і за цей час ми стали не просто колегами, а й друзями. Я радий, що день народження ІнГЗК ми відсвяткували разом і започаткували добру традицію - відзначати роботу кращих працівників комбінату. Переконаний, після поїздки в Іспанію наші працівники повернуться з новими знаннями, мотивацією і натхненням».

Висловлюємо надію, що стратегічне партнерство компаній рухатиметься тільки вперед. Разом ми досягнемо найсміливіших та найамбітніших цілей!