Особливості екскаватора-навантажувача CAT 426 F2

07.10.2019

Допоміжний фільтр АКБ в кабіні

Створення навантажувача відбувалося поетапно. Спочатку фахівці працювали над спрощеним варіантом даної моделі, яка протягом року працювала на Африканському континенті та Близькому Сході.

Модель дуже схожа за своїми характеристиками на CAT 428 F2 - базовим варіантом машини, нижче наведено порівняння деяких характеристик цих двох екскаватор-навантажувачів.

imgonline-com-ua-Resize-zlMfsUYZZWwhYEA.jpg

Спрощена версія без втрати продуктивності

Згідно з даними випробувань продуктивність моделі 426 F2 не має суттєвих відмінностей від 428 F2. 4-літровий двигун CAT 3054C продукує 68,5 кВт. Вантажопідйомність моделі 3420 кг, висота вивантаження - 3,5 м, глибина копання - 5,7 м. Модель має механічну КПП, передній міст не потребує обслуговування. Трансмісія оснащена стовідсотковим блокуванням диференціалу з опцією автоматичного вимкнення.

Управління технікою механічне. На CAT 426 F2 встановлені спеціальні регульовані насоси. Система гідравліки не така потужна як у екскаватора-навантажувача 428 F2. Навантажувачі експортуються з двома ковшами, стрілою, що висувається, і гідролініями. Модель 426 F2 відрізняється найбільшим поворотом - 205 градусів.

imgonline-com-ua-Resize-ZWc0GerFyFLCx.jpg

Ще більше місця в кабіні

Кабіна стала ще більш просторою. Разом з тим зовні вона мало чим відрізняється. Фронтальні крила представлені в стандартному комплекті.

Змінилося місце розташування акумуляторних батарей - тепер вони знаходяться в кабіні у спеціальному ящику праворуч. Раніше на всіх моделях екскаватор-навантажувачів американського бренду вони були встановлені перед радіатором. Руків'я керування тепер розміщені посередині. З точки зору практичності це більш розумне рішення.

Кабіна оснащена пласким склом, механічним підресореним сидінням. Очищувач стекол з великим ступенем очищення, віконні конструкції на дверях відкриваються, ящик для інструментів з металу, вимикач блокування диференціала, омивачі фронтального і заднього вікон - всі ці деталі передбачені в стандартній комплектації. Колонка з функцією регулювання, козирок від сонячного впливу, опалювальний прилад і кондиціонер можна придбати окремо.