Підземний навантажувач Cat R2900. Особливості та функції навантажувача

12.08.2019

CM20190603-76232-d7573.jpeg

Cat R2900- інноваційний підземний навантажувач, завдяки принципам функціонування відповідає вимогам до максимально допустимого обсягу випущених речовин, що шкодять атмосфері. Такого результату вдалося досягти завдяки допрацюванню дизельного двигуна, в той же час, підземні навантажувачі не втратили своєї потужності та продуктивності, а зберегли допустиме навантаження у 17.2 тонни. Конструкція нового покоління підземного навантажувача моделі R2900 була розроблена фахівцями компанії Caterpillar, вона забезпечує розширення функціоналу та збільшення рівня зручності, міцності та безпеки.

CM20190603-f68e0-a80f1.jpeg

Модель R2900 має ряд переваг перед аналогічними машинами:

  • Двигун Cat C15. Економічний і продуктивний. Можлива поставка у різних варіаціях. Потужність двигуна може становити 293 кВт і 305 кВт в залежності від комплектації. Комплектація, в свою чергу, обирається замовником. Для запобігання перегріву двигун внутрішнього згоряння, що має шість циліндрів, оснащений функцією охолодження. Охолодження деталей і механізмів відбувається за рахунок потоків холодного повітря, спрямованих на двигун.

  • Система фільтрації вихлопів від забруднюючих та отруйних речовин. Модуль очищення забезпечує зниження рівня викидів N2O (оксиду азоту) й аерозольного забруднення до можливого мінімуму. У разі системи очищення Cat R2900 - практично до нуля.

  • Система охолодження. У разі, коли обладнання має працювати в умовах підвищеної температури, замовник може вибрати модель з функцією додаткового охолодження. Подібні модифікації стали можливими з впровадженням у комплектуючі радіатора високої продуктивності. Система окремих труб, яка передбачена в моделі R2900 дозволяє проводити технічне обслуговування кожної з них окремо, що в свою чергу скорочує час, необхідний для проведення технічних робіт.

  • Зручна система розташування робочих компонентів. Завдяки переміщенню фільтрів та охолоджувачів у зону швидкого доступу технічні перевірки їх стану, а також їх заміна стають простішими та швидшими. Розташування бака відкриває доступ з рівня землі, а буксирний гак дає можливість у разі потреби брати навантажувач на буксир.

  • Дисплей у кабіні. Дисплей для контролю стану машини за допомогою вдосконаленої системи Cat Product Link ™ Elite. Технологія дає можливість дистанційного керування.

  • Ківш. Так як правильний підбір обладнання безпосередньо відбивається на якості та продуктивності роботи, в лінійку компанії включені складові, які були розроблені з особливо стійкого матеріалу відповідно до конкретних вимог згідно зі специфікою їх використання. Ви без зусиль зможете підібрати ківш, який підійде вам за розміром, вагою, формою і матеріалом. Це зробить його експлуатацію максимально функціональної і тривалої. Так само зручність використання ковшів передбачає можливість оперативно замінити деталі, якщо є така необхідність.