Представники Цеппелін Україна взяли участь у щорічній конференції «Новатор»

21.05.2019

У квітні поточного року представники Цеппелін Україна отримали запрошення взяти участь у щорічній конференції «Новатор», яку організовує Академія ДТЕК.

IMG_2300.jpg

Даний захід проходить на щорічній основі і це була вже сьома подібна конференція. Цього разу вона присвячена ефективності бізнесу та виробництва. Основними темами для обговорення стали: алгоритми дії на новому ринку, досягнення найкращих результатів, пошук резервів.

Генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук підкреслив, що сфокусуватися на ефективності - першочергове завдання для будь-якого бізнесу. Те, що працювало ще у недавньому минулому, сьогодні є недостатнім для побудови ефективної бізнес-моделі. Сьогодні мало добути, наприклад, тонну вугілля або виробити кіловат електроенергії, необхідно знаходити тонкі місця процесів і усувати їх для зниження собівартості продукції, прискорення процесів, підвищення їх якості, зниження аварійності.

Серед доповідачів були представлені компанії з різних областей діяльності: ДТЕК, ДТЕК Мережі, Corum Group, Метінвест Холдинг, UCC METINVEST, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, KPMG, Apple Consulting - всі вони ділилися досвідом роботи і впровадження нових методологій у роботу.

8786.png


У свою чергу Цеппелін Україна представила відвідувачам конференції власний досвід впровадження триваючих удосконалень. Віталій Фіщук презентував інформацію про комплексну програму по оцінці дилерів Сaterpillar на відповідність глобальним стандартам сервісу з детальним планом поліпшень по метриках (кількісні показники ефективності) і атрибутам (якісні показники ефективності) - Service Excellence, а також яким чином у Цеппелін Україна було запроваджено переведення планування сервісних операцій і роботи з первинною документацією у цифровий режим для прискорення адміністративних і виробничих процесів Work Order e-Form.

В умовах сучасного ринку критично важливою стає конкурентна ціна товару, ефективність і гнучкість виробництва. Операційна ефективність - запорука конкурентоспроможності і розвитку підприємств - було відзначено в прес-релізі Академії.