Щорічна зустріч представників Zeppelin Underground Competence Center і Caterpillar Global Mining в м. Острава

05.08.2019

Щорічна зустріч представників Zeppelin Underground Competence Center і Caterpillar Global Mining проходила в цьому році з 15 по 17 липня у м. Острава (Чехія). Захід відбувся на базі Zeppelin CZ s.r.o. і був, як завжди, плідним.

На зустрічі обговорювалися результати, що були досягнуті в бізнесі з продажу підземної техніки у 2018 році на територіях Zeppelin як дилера Caterpillar, а також поточна ситуація на ринках з видобутку копалин підземним способом і, звичайно, подальші перспективи та плани розвитку даної галузі.

Ostrava.jpg

Для учасників зустрічі була проведена екскурсія по заводу Zeppelin CZ, виробничі і ремонтні потужності якого цікаві для Цеппелін Україна з точки зору реалізації потенційного проекту по ремонту та відновленню обладнання для українських клієнтів.

В ході зустрічі було також відзначено вагомий внесок компанії Цеппелін Україна в загальний результат підрозділів підземного бізнесу за минулий рік. Була виконана поставка лінійного става забійного конвеєра AFC PF3/822 на шахту «Степова» ДТЕК «Павлоградвугілля», де вже майже 10 років успішно експлуатується струговий комплекс CAT GH800/S.

Цеппелін Україна бере активну участь у розвитку напрямку продажів техніки та комплектуючих для підземної галузі, про що свідчать відвідування форумів Caterpillar спільно з потенційними клієнтами https://www.zeppelin.ua/ua/about/news/u-malazi-vidbuvsya-forum-caterpillar-po-novim-pidzemnim-produktam/, підписання нових дилерських угод, зокрема зі світовим лідером з виробництва ланцюгової продукції для гірських робіт JDT https://zeppelin.ua/ua/about/news/tseppelin-ukraina-i-kompaniya-jdt-podpisali-dilerskoe-soglashenie/. Думки фахівців гірничої галузі зводяться до одного, видобуток корисних копалин з плином часу йде з поверхні під землю, а з малих глибин ще глибше.