Технології розробок довгими забоями від Caterpillar

23.05.2019

Механізовані кріплення з секціями у вигляді безперервного ряду

Механізоване кріплення з безперервною низкою секцій підійде для пластів потужністю 550 - 7500 мм, несуча здатність яких вище 1750 т. Техніка Caterpillar дає можливість забезпечувати найбільші експлуатаційні показники, високу працездатність обладнання, тривалий термін служби і невисокі витрати на видобуток однієї тонни вугілля.

Видобуток вугілля

Щитові кріплення з 2-метровими секціями мають ряд переваг у порівнянні зі стандартним обладнанням шириною 1,5 м або 1,75 м. Чим менше кріплень, тим менше інвестицій необхідно, менше робіт з техобслуговування знадобиться, менше елементів, які можуть стати непридатними. Підземний видобуток вугілля довгими забоями простий в управлінні, а переміщення виконуються швидше за рахунок меншої кількості секцій кріплення.

Переваги в області інженерії

Видобуток вугілля з технікою від Caterpillar стає ефективнішим за рахунок надійності всіх деталей та елементів, яка досягається завдяки моделюванню, випробуванням і виготовленню обладнання на робочих станціях з новітнім програмним забезпеченням, що дозволяє паралельно аналізувати напруги й оцінювати рентабельність конструкцій.

Фахівці Caterpillar постійно працюють над поліпшенням експлуатаційних параметрів автоматизованих систем. Будь-який механізований комплекс, лава-комплект, інша техніка - це еталон надійності, безпеки, довгої експлуатації.

Роботи з проектування та виготовлення деталей конструкцій

Головна частина кожної розробки кріплення - це проектування та виготовлення деталей конструкції. Видобуток вугілля під землею - складний і трудомісткий процес, тому всі деталі конструкцій повинні по максимуму відповідати найвищим стандартам. Продукція Caterpillar відповідає цим вимогам за рахунок точного процесу проектування і сучасних технологій виробництва. Широке застосування стикових з'єднань і повне проварювання на стиках елементів дозволяє робити якісні та міцні зварні конструкції. Дані технології допомагають знизити втому матеріалів, дають можливість застосовувати неруйнівний контроль якості з метою виявлення прихованих дефектів за допомогою ультразвуку.

Випробування є значущим елементом технологічного процесу Caterpillar, що гарантує якість виробництва.

підземний видобуток вугілля

Системи, створені керувати

Caterpillar випускає повний спектр систем, керуючих щитовими кріпленнями: від гідросистеми з ручним керуванням до електронної, створеної для сучасних елементів автоматизації вибоїв і спостереження за станом обладнання.

Операції з крутопадаючими пластами

Іноді підземний видобуток вугілля призводить до виявлення величезних запасів високоякісних покладів, які заблоковані складними гірничо-геологічними умовами. Компанія Caterpillar розробила системи і механізований комплекс для робіт з крутопадаючими пластами вугілля. Устаткування виконано на найсучаснішому рівні з урахуванням специфічних вимог крутопадаючих вугільних пластів. Caterpillar пропонує спеціально підготовлений механізований комплекс та інші рішення для таких умов робіт.