В рамках форуму Ukrainian Ports Forum 2019 пройшов "Круглий стіл. Розвиток портової галузі"

03.07.2019

Компанія Caterpillar демонструє вражаючі результати не тільки на суші, але і під водою. Кілька років тому, разом із всесвітньо відомою компанією Royal Boskalis Westminster N.V. (Нідерланди), був втілений у життя амбітний проект по створенню гіганта для виконання днопоглиблювальних робіт - Magnor. Це стаціонарний днопоглиблювач, що є гідравлічним екскаватором із зворотною лопатою, встановлений на понтон.

2J9A9990.jpg

Для виконання специфічних робіт був переобладнаний найбільший гідравлічний екскаватор у світі - Caterpillar 6090. Результатом спільної роботи інженерів Caterpillar і Royal Boskalis Westminster N.V. став екскаватор BK 12700 DD Greenline. Подовжена стріла та ківш об'ємом 33 м³ дозволяють ефективно виконувати роботи з виїмки ґрунту на глибинах до 32 метрів.

2J9A0072.jpg 2J9A0138.jpg

Сьогодні в Україні відбувається активний розвиток портової галузі. Міністерство інфраструктури України готове інвестувати в зростання морських і річкових портів, у тому числі і в роботи з днопоглиблення, про що заявив міністр Володимир Омелян на заході «Круглий стіл. Розвиток портової галузі», що пройшов 31 травня 2019 року в Одесі.

2J9A9993.jpg

Форум Ukrainian Ports Forum 2019 був організований Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і Центром Транспортних Стратегій (ЦТС), другий рік поспіль партнером ключового заходу для портової галузі України виступає Європейська Бізнес Асоціація. Також на форумі обговорювалися перспективи реалізації проектів державно-приватного партнерства, основні тренди перевалки вантажів, місце України в єдиній логістичній системі Європи.

2J9A0195.jpg

На заході були присутні представники відділу гірської техніки компанії «Цеппелін Україна» - офіційного та ексклюзивного дилера техніки Caterpillar на території України. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє і завжди готові підтримати подібні проекти. Лінійка гірської техніки Caterpillar має широкий спектр гідравлічних екскаваторів зі зворотною лопатою об'ємом від 7 м³ до 50 м³, що дозволить задовольнити вимоги найбільш неординарних і складних викликів в морській індустрії.