Відгуки клієнтів

«Чотири роки ми вже працюємо з технікою SEM. Розпочали під час заготівлі сінажу, був демо-показ техніки, ми придбали фронтальний навантажувач SEM 650B і почали працювати. Ще одна машина у нас працює 2 роки, а цього року придбали фронтальний навантажувач SEM 616В. Напрацювання на навантажувачі SEM 650B приблизно 4000 годин, тому можу сказати, що техніка надійна. Великих поломок у нас не було, нарікань на сервісну службу також немає. SEM - незамінна техніка під час кормозаготівлі та на інших cільськогосподарських навантажувальних роботах»

Олександр Фесенко
Заступник директора по виробництву
ПП ”Агроекологія”

«З компанією Цеппелін Україна працюємо вже протягом 10 років. Придбали на сьогоднішній день 4 фронтальні навантажувачі Caterpillar 972H. Компанія Цеппелін Україна була обрана як партнер, що продає та експлуатує надійну довговічну техніку. Однією з найбільш позитивних сторін є гарантійне обслуговування техніки - це надання дуже якісного сервісу, тобто висококваліфіковані спеціалісти, терміни поставки запчастин - усе на гарному технічному рівні.»

Селезньов І.
керівник транспортної служби
ТІС - МІНДОБРИВА

«Ми розпочали співпрацю з компанією Цеппелін у 2012 році. Були придбані в лізинг три екскаватори M 318D і 422F, а також когенераційні установки, на даний час у нас їх 5 штук. Ми зараз оформлюємо документи на екскаватор 428F, коток беремо СВ 2.7 і в наступному році плануємо придбати телескопічний навантажувач. У Caterpillar якість чудова й ціна оптимальна - комунальне підприємство може придбати техніку в кредит чи лізинг. І також технічне обслуговування задовольняє фінансово, якістю, оперативним виїздом і втручанням.»

Путін М.
Начальник транспортної служби
КП "Черкаситеплокомуненерго"

«З компанією "Цеппелін Україна" працюємо з 2013 року. На сьогоднішній день маємо вже 8 одиниць техніки Cat®. Вирішальними факторами для початку співпраці з "Цеппелін Україна" було те, що вони розуміють те, чого саме хоче клієнт та правильно підходять до формування цінових пропозицій. Позитивною стороною співпраці, також, є відкритість та постійне відчуття партнерських відносин між нашими компаніями»

Івко Юрій Володимирович
директор
ТОВ «Аврора Терм»

«Ми співпрацюємо з Цеппелін Україна вже 20 років - з дати заснування компанії. Що можу відмітити у співпраці? По-перше це чіткість в роботі: компанія завжди відповідає за свої слова, по-друге - це чіткість поставок, по-третє - ціна. Прийнятна ціна за найкращу техніку в світі»

Панченко Олександр
комерційний директор
ТОВ «Дорожньо-будівельне управління-208»

«Наша техніка Caterpillar вже відпрацювала весь дорожній сезон без зупинок та поломок. Дуже задоволені сервісом компанії, інженерами та механіками, які провели навчання наших працівників. Дуже приємний супровід техніки»

Любомир Боровик
інженер
ПП «Рома»

«Основні критерії вибору постачальника: наявність запчастин, гарантія на техніку, програми фінансування та приємне ставлення менеджерів до роботи. І я, і директор задоволені співпрацею з Цеппелін Україна»

Сисоєв Олександр
представник компанії
ТОВ "Універбур"

«Перед нами стояла задача у виборі постачальника, який би міг поставити нам техніку з напрацюванням, забезпечити достойний супровід, обслуговування та швидке реагування. Ми обрали компанію Цеппелін Україна і дуже задоволені»

Місіков Денис Вікторович
керівник дорожньо-будівельної компанії
"Фірма Бриз СПД"

«На сьогоднішній день на Полтавському ГЗК працює понад 100 одиниць техніки Caterpillar, яка обслуговується компанією Цеппелін Україна. Наші зв'язки з компанією досить міцні і серйозні. Сподіваюся, наша співпраця буде і далі процвітати, буде такою же злагодженою, надійною, взаємоповажною і довгостроковою»

Іванов Володимир Станіславович
перший заступник Голови правління
ПрАТ «Полтавський ГЗК»

«Співпрацюємо з компанією Цеппелін Україна вже більше 10 років. Чому вибрали компанію Цеппелін? Тому що з одного боку - це авторизований представник одного з кращих брендів в кар'єрній техніці - компанії Caterpillar. З іншого боку - тому що представники компанії повністю поділяють наше ставлення до бізнесу і наші підходи до ціноутворення»

Спатар Дмитро Миколайович
заступник Голови правління з комерційних питань
ПрАТ «Полтавський ГЗК»

«З компанією Цеппелін ми співпрацюємо досить довгий час. Після поставки перших машин, ми відразу зрозуміли, що це та компанія, з якою комфортно працювати. Терміни обслуговування і ремонтів відразу скоротилися. На сьогоднішній день у нас понад 30 одиниць техніки Caterpillar»

Михайло Сидорін
директор
Enesau BU

«Основними факторами нашої співпраці є, звичайно ж, професіоналізм команди Цеппелін Україна в просуванні продукції та розвитку бізнесу, орієнтованість на замовника і грунтовність, добротність технічної підтримки»

Шаповал Роман Олександрович
регіональний директор
AGCO

«Ми почали співпрацювати з компанією Цеппелін Україна в 2004 році постачанням трактора Caterpillar. Після цього купили другий, третій, і так більше 30 тракторів. Техніка дійсно прекрасна. За ці роки Цеппелін Україна показала себе як компанія з хорошим сервісом і хорошими підходами до клієнтів. Цеппелін Україна - сильна і перспективна компанія, яка працює на благо України і на благо людей»

Кучер Микола Іванович
екс-генеральний директор
«Зернопродукт МХП»

«Компанія Цеппелін є одним з найстаріших дилерів Катерпіллар по всьому світу. Завдяки дотриманню базових принципів роботи компанії Катерпіллар і її дилерів - фокуса на клієнта, а також забезпечення найвищого рівня сервісу та рівня продажів - компанія Цеппелін Україна сьогодні є одним з провідних наших дилерів»

Мумін Азамхужаєв
генеральний директор
ТОВ «Катерпіллар Євразія»

«Ми цінуємо співпрацю з компанією Цеппелін Україна. За всі роки співпраці ми отримували відмінний сервіс, який виражався спочатку в постачанні першокласної техніки фірми Caterpillar, потім в підтримці цієї техніки, технічному обслуговуванні, ремонті обладнання. Завжди ми отримували високий коефіцієнт технічної готовності»

Лотоус Віктор Вікторович
Голова правління
ПрАТ «Полтавський ГЗК»

«Довіра, розуміння, сервіс - це ті три ключових слова, якими б я охарактеризував компанію і співробітників Цеппелін Україна»

Алекс Ліссітса
генеральний директор
"ІМК"

«Працюю з Цеппелін з 2003 року. Можна сказати, що я стояв у витоків закупівлі першої партії обладнання Caterpillar на гірничодобувні комбінати. Компанія Цеппелін Україна дійсно надає сервіс світового рівня. Це надійний партнер для довгострокового співробітництва»

Химич Юрій Віталійович
генеральний директор
ТОВ «Біланівський ГЗК»

«Компанія Цеппелін Україна - це справжній революційний переворот в підході до обслуговування техніки, культурі роботи з підрядними організаціями, в усвідомленні пріоритетів обслуговування обладнання»

Горошко Микола Петрович
генеральний директор
ТОВ «Єристівський ГЗК»

«З компанією Цеппелін ми працюємо вже 13 років. Дякуємо керівництву і співробітникам компанії за спеціальні умови для нас, за мобільність, швидкість і широкий асортимент продукції. У найближчі 2-3 роки плануємо поповнити автопарк техніки машинами Caterpillar»

Юрій Бойко
директор з механізації і транспорту
ТОВ «Автомагістраль-Південь»

«Дружба наших компаній почалася в далекому 2005 році. З тих пір ми, використовуючи продукцію компанії Caterpillar, дилером якої є компанія Цеппелін, побудували кілька десятків суден на наших заводах»

Андрій Іванов
керівник групи компаній
ТОВ "Трансшип"