Центр з відновлення компонентів


Світові стандарти відновлення компонентів в Україні: Component Rebuild Center

Компанія Цеппелін Україна завжди пропонує більше, ніж запасні частини і сервіс. Ми пропонуємо комплексні рішення для бізнесу. Вашу довіру до нас зростає, і завдяки цьому ми створюємо нові переваги для Вас.
  
Наприкiнцi 2013 року ми запустили в роботу Виробничо-технічну базу - Центр з відновлення компонентів світового класу. (Component Rebuild Center)

Мета відкриття унікального сервіс-центру - створення виробничої лінії, що представляє новітнє технологічне обладнання для механообробки, монтажу і тестування. Завдяки цьому, власники спецтехніки Cat® тепер зможуть значно скоротити свої витрати на придбання нових вузлів і агрегатів за рахунок отримання компонентів з відновленим і збільшеним ресурсом.

Як годинниковий механізм, виробничі процеси за стандартами Caterpillar розраховані до хвилин, регламентовані витрати часу і матеріалів, склад супутніх запчастин, обладнання світового класу: Demag, Hoermann, Viessmann і Meibes, Schneider Electric, Karcher, Siemens включаючи унікальний випробувальний стенд Power Test.

Більше фотографій про Центр дивіться в розділі - Фотогалерея


На відео представлений процес будівництва Центру з відновлення компонентів:


Детальніше про будівництво Центру дивіться в розділі Історія будівництва