Індустрії


«Цеппелін Україна» — офіційний дилер всесвітньо відомої компанії Caterpillar на українському ринку. Ми є частиною міжнародного концерну, який займається постачанням будівельної, дорожньої, сільськогосподарської та гірничої техніки. ZEPPELIN GmbH — німецький промисловий концерн, який представлено у 20-ти країнах світу в сфері дилерства та виробництва. Саме тут, на території України, компанія Zeppelin відкрила своє перше представництво в країнах СНД.

Пропонована нашою компанією широка номенклатура продукції допомагає клієнтам вирішувати завдання будь-якої складності - від земляних робіт до електропостачання побудованого об'єкта. Поряд із технікою Cat®, що використовується в будівництві, гірничій, нафтогазовій промисловості, ми пропонуємо широкий асортимент дизельних та газових двигунів, систем і генераторів Cat® та MAK™, а також широкий ряд сільськогосподарської техніки світових брендів: Сhallenger, Fendt, GregoireBesson, Rabe та інші.

Купити всю спецтехніку можливо в кредит або розстрочку.

Штаб-квартира компанії знаходиться у Києві, ми активно розвиваємо торгові представництва по всій країні. Відкрито 7 філій, створено мережу сервісних центрів, пункти торгівлі запасними частинами, учбовий центр, Центр з ремонту й обслуговуванню крупних вузлів та агрегатів Cat. За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання у власному учбовому центрі, а також в компаніях постачальника обладнання.