Система автоматичного управлінняAccuGrade

«AccuGrade» - це спеціальна система управління відвалом машини в автоматичному режимі. Вона дає можливість значно збільшити продуктивність спецтехніки - на цілих сорок відсотків. При цьому витрати тільки скорочуються. Заводські установки інтегрованих датчиків, гідравліки, проводки - все це є новим, революційним рішенням від відомої компанії-виробника будівельної техніки Cat. З його допомогою можливо обладнати машину різними системами, такими, як, наприклад, ультразвукові системи, лазерні системи, 3D з роботизованим тахеометром або з GPS / ГЛОНАСС.

Детальніше про систему 

Trimble

GPS, лазерні та ультразвукові системи автоматичного управління для дорожньо-будівельної та землерийної техніки дозволяють автоматизувати роботу машин, збільшити швидкість і точність робіт.
Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для повного циклу дорожнього будівництва від проектування до завершення будівництва; від ескізу до останнього проходу асфальтового катка. Використовуючи версію програмного забезпечення Trimble® Business Center Heavy Construction Edition і технологію Trimble® 3D, ви можете вибрати оптимальні геометричні параметри для укладання, по підставі або за вже існуючими верствам асфальту.

Детальніше про систему