Trimble

РІШЕННЯ TRIMBLE® ДЛЯ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ

GPS, лазерні та ультразвукові системи автоматичного управління для дорожньо-будівельної і землерийної техніки дозволяють автоматизувати роботу машин, збільшити швидкість і точність робіт.

Сьогоднішні вимоги до дорожнього будівництва такі, що підрядники повинні виконувати роботи швидко, з найкращого точністю і ретельним контролем собівартості. Це означає: відсутність незапланованих простоїв і переробок, а кількість використовуваних матеріалів - мінімально необхідне по проекту.

Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для дорожнього будівництва, які створені для сьогоднішньої конкурентного середовища. Чи будуєте ви нову дорогу або реконструюєте стару, рішення Trimble® допоможуть вам створити якісну конструкцію, зменшити витрату матеріалів і значно поліпшити продуктивність. Чим більше ви використовуєте рішення для дорожнього будівництва Trimble®, тим більш продуктивними і вигідними будуть для вас дорожні роботи.

Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для повного циклу дорожнього будівництва від проектування до завершення будівництва; від ескізу до останнього проходу асфальтового катка. Використовуючи версію програмного забезпечення Trimble® Business Center Heavy Construction Edition і технологію Trimble® 3D, ви можете вибрати оптимальні геометричні параметри для укладання, по підставі або за вже існуючими верствам асфальту.

Хороші дороги починаються з якісної підготовки підстави і земляного полотна ще до того, як асфальтоукладальник почне свою роботу. Для будівництва нових доріг в програмному забезпеченні Trimble ® Business Center Heavy Construction Edition, створюється якісна тривимірна модель. Система автоматизованого управління Trimble ® 3D на автогрейдері GCS900 і на катку CCS900 допоможе досягти виконання робіт у точній відповідності з проектом і однорідного ущільнення поверхні.


Для заміни існуючого покриття використовуйте GCS900 Trimble ® 3D систему на дорожньої фрези, щоб прибрати нерівності і дефекти поверхні.
Коли завершено фрезерування, виконане за допомогою технології Trimble ® 3D, застосування системи PCS400 Trimble ® 2D на асфальтоукладнику дозволяє легко вирішити завдання укладання асфальту з постійною товщиною шару. На додаток до системи PCS400 Trimble ® 2D, що забезпечує укладання асфальту з фіксованою товщиною і ухилом, система PCS900 Trimble ® 3D дозволяє виконувати укладання із змінною товщиною шару і ухилом, грунтуючись на цифровому тривимірному проекті траси.

Асфальтовий каток - остання машина, яка завершує створення дорожнього покриття, тому вартість усунення допущених помилок може бути дуже велика. Встановивши систему управління Trimble ® CCS900 на асфальтових катків, ви можете значно знизити ризик переробки робіт. Система CCS900 дозволяє виключити більшу частину передбачуваних робіт з ущільнення асфальту і допомагає досягти найбільш близьких до проектним характеристик. З її допомогою можна оптимізувати руху катка, заощадити паливо спецтехніки і підвищити продуктивність робіт.


У дорожньому будівництві надійність особливо важлива, оскільки ви втрачаєте гроші при будь-якому просте. Незалежно від того, вибираєте ви доступні за ціною і прості у використанні інструменти або ж високопродуктивні рішення, обладнання Trimble® побудовано так, щоб витримувати високу температуру, пил, удари і вібрацію; все те, що є нормою для дорожньо-будівельної техніки. Надійне обладнання запобігає простої, а обширна сервісна мережа Цепелін Україна забезпечує швидку і якісну підтримку.

Використовуючи рішення Trimble® від Цепелін Україна при будівництві автомагістралей і великих об'єктів, ви переходите на наступний щабель конкурентоспроможності. Ви досягаєте нового рівня продуктивності, який дозволяє вам вигравати тендери і ставати рентабельніше проект за проектом.