Лісозаготівельна техніка

Компанія Caterpillar - світовий лідер лісового машинобудування. Вона виробляє все необхідне для вирубки, трелювання, перевантаження лісу. Лісозаготівельна техніка марки «Cat» представлена машинами для сортиментної та хлистової заготівлі лісу, а також для проведення різного роду дорожніх робіт, для складування матеріалу, для лісовідновлення. Машини марки «Cat» - це машини потужні та надійні, здатні працювати високоефективно в умовах різного рівня складності. Наявність сервісу лісозаготівельної техніки і підтримки клієнтів значно спрощують роботу. Техніка цієї марки універсальна і довговічна.

Основними перевагами роботи з нами є:

  • Наявність машин для будь-якого виду робіт, починаючи від будівництва доріг, підготовки майданчика і лісозаготівель до розкряжування, навантаження, складування лісоматеріалів та лісовідновлення.
  • Легендарна довговічність спецтехніки для заготівлі лісу Cat у важких умовах експлуатації.
  • Універсальне навісне обладнання, що забезпечує збільшення ефективності роботи.
  • Гнучкі фінансові можливості і розширені пакети пропозицій дозволяють управляти витратами.
  • Ефективні системи управління транспортним парком дозволяють відстежувати місце розташування машин, години роботи, продуктивність, витрата палива і ін
  • Гнучкі можливості по оренді, лізингу та купівлі спецтехніки.

Еталоном організації лісового комплексу в цілому і лісозаготівель зокрема у світі заслужено вважаються скандинавські країни.

Приймаючи рішення про просування на ринок України устаткування для лісозаготівлі, компанія Цепелін Україна спиралася на наступні критерії: висока якість машин, їх ефективність і бездоганність з точки зору екологічних і ергономічних вимог. Тому вибір лісозаготівельного обладнання PONSSE є очевидним і безперечним.

Успіх компанії PONSSE обумовлений орієнтацією на потреби замовників та тісною взаємодією з ними та з іншими фахівцями лісової промисловості. Довіра до компанії PONSSE передається від покоління до покоління.

Компанія PONSSE є єдиним істинно фінським постачальником лісозаготівельної техніки світового рівня. Всі основні деталі створеної за замовленням лісозаготівельної техніки PONSSE розроблені і виготовлені на власних заводах у Фінляндії з гарантією найвищої якості.Сервіс лісозаготівельної техніки

Співпраця компанії "Цеппелін Україна" зі своїми клієнтами не закінчується на стадії продажу машин. Підрозділ лісової техніки надає широкий спектр послуг післяпродажного і гарантійного обслуговування.

Лісова техніка експлуатується в суворих умовах. Тому для лісової спецтехніки, як ні для якої іншої, особливо важливі екстрене обслуговування та кваліфіковані консультації спеціалістів безпосередньо на місці проведення лісозаготівельних робіт. Сертифіковані механіки і сервісні інженери компанії «Цеппелін Україна» готові виїхати до спецтехніки, що знаходиться в будь-якій частині України, для проведення як технічного обслуговування та діагностики, так і для ремонту будь-якої складності.

Сервісні центри, що діють на всій території України обслуговують велику територію і десятки одиниць техніки Ponsse і Caterpillar. На базі кожного центру функціонують поповнювані склади запасних частин, що забезпечує швидку і безперебійну поставку необхідних для ремонту та обслуговування матеріалів.

В період міжсезоння для клієнтів "Цеппелін Україна" діють спеціальні пропозиції. Сервісні інженери проведуть повну дефектацію всіх систем машини і двигуна. Сезон лісозаготівлі техніка почне в повній готовності до ефективної роботи.

Деякі проблеми, що не вимагають безпосередньої присутності на лісозаготівельної майданчику, регіональні представники і сервісні інженери допоможуть вирішити в будь-який час доби за телефоном.

Тренінги, що проводяться інструкторами «Цеппелін Україна», спрямовані на підвищення ефективності експлуатації лісових машин і допоможуть операторам форвардерів і харвестери освоїти широкі можливості техніки Ponsse і Caterpillar.

Гарантійне обслуговування техніки повністю здійснюється силами сервісних інженерів і механіків «Цеппелін Україна». Гарантія поширюється як на запасні частини, так і на виконані роботи.

Запасні частини для лісозаготівельної техніки

«Цеппелін Україна ТОВ» забезпечує своїх партнерів оригінальними запасними частинами для спецтехніки PONSSE і Caterpillar. Завдяки прямій роботі з виробником ми готові запропонувати гнучкі строки поставки та систему знижок для наших постійних клієнтів.

Склади, розташовані в Києві, Комсомольську, Одесі, Красноперекопську, Донецьку, і в інших містах, регулярно поповнюються і в змозі забезпечити необхідними матеріалами клієнтів будь-якого рівня - від індивідуальних підприємців до крупних виробничих холдингів. Можлива доставка в будь-який регіон України.

У разі можливих ускладнень кваліфіковані фахівці нададуть допомогу при підборі і класифікації необхідних запасних частин. На поставляються матеріали і комплектуючі поширюється гарантія виробника.