Виявлення об'єктів допомагає забезпечити безпеку вашого персоналу та обладнання за допомогою технології радіолокаційного і відео спостереження для підвищення обізнаності операторів при запуску двигуна і під час перших секунд руху машини.

ІНФОРМОВАНІСТЬ ВПЛИВАЄ НА БЕЗПЕКУ

Безпека людей, що працюють з важким гірничодобувним устаткуванням, є основним пріоритетом. Функціональний пакет Detect підвищує рівень інформованості операторів про робочої середовищі навколо пілотованого або віддалено керованого устаткування, у тому числі мобільних машин і стаціонарного обладнання (наприклад, підземної системи розробки довгими забоями). Широкий вибір функціональних пакетів дозволяє налаштувати систему спеціально для завдань конкретного майданчика.Огляд
Система огляду дозволяє оператору знати, що відбувається навколо обладнання, підвищуючи безпеку при проведенні наземних і підземних робіт.
» Дізнайтеся більше


Виявлення об'єктів
Радіолокація підвищує обізнаність про стан робочого середовища в критично важливих зонах поруч з рухомим обладнанням, надає впевненість оператору і забезпечує безпеку на робочому майданчику. » Дізнайтеся більше


Proximity Awareness
Технологія Proximity Awareness підвищує безпеку наземних робіт, розширюючи можливості датчиків рухомого обладнання за допомогою систем супутникового позиціонування.
» Дізнайтеся більше


Personnel
Система Personnel допомагає в забезпеченні безпеки працівників під землею, надаючи операторам і системам обладнання відомості про розташування людей і їхніх діях.
» Дізнайтеся більше
Брошура по системі Detect

Брошура технічних характеристик системи Detect