Minestar Fleet

Fleet відкриває двері до повністю інтегрованій системі нового покоління для гірничодобувної галузі, яка покращує безпеку, знижує витрати і максимально збільшує продуктивність.

ВІДСТЕЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ, УПРАВЛІННЯ ОБЛАДНАННЯМ ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ВСІХ ТИПІВ НА ОДНОМУ АБО КІЛЬКОХ ДІЛЬНИЦЯХFleet підвищує рівень управління роботою обладнання всіх типів на одному або декількох ділянках гірських розробок. Вона також дозволяє без праці деталізувати відомості для отримання більш докладних видів і аналізу, від звітів по вибираним групах об'єктів до окремих машин.
З можливістю розгляду різних варіантів розвитку подій, які допомагають визначити наслідки змін умов експлуатації перед їх впровадженням, Fleet спрощує процес забезпечення безпечної та максимально ефективної роботи, здійснюючи управління в режимі реального часу.

Fleet здатна працювати з даними від всіх типів об'єктів і обладнання, включаючи позашляхові самоскиди, колісні навантажувачі, автогрейдери, колісні бульдозери, екскаватори, транспортні засоби для допоміжних робіт та обладнання від інших виробників, допомагаючи знизити витрати на тонну продукції, підвищити продуктивність і загальну прибутковість ділянки розробок.

Компоненти технології Fleet 
  • Виробництво - дозволяє в режимі реального часу контролювати процеси навантаження, підвищує ефективність вантаження екскаватором і збільшує передбачуваність корисного навантаження.
  • Положення і матеріал - контролює переміщення і тип матеріалу, попереджає операторів і фахівців з планування про невірний маршруті для переміщення матеріалу в потрібне розташування. Також контролює розташування машини щодо всього парку і включає в себе функцію відтворення для аналізу ходу розвантаження і дорожніх заторів.
  • Призначення та оптимізація - складання графіків і призначень самоскидів, максимальне збільшення продуктивності та використання екскаваторів, зведення до мінімуму часу очікування самоскидів і керування робочими змінами.
  • Передача даних - дозволяє Fleet обмінюватися інформацією з іншими електронними системами керування гірничими роботами.
  • Multi-site - дозволяє керувати кількома робочими ділянками, оснащеними Fleet з єдиної диспетчерської.