ВСЕБІЧНИЙ КОНТРОЛЬ СТАНУ, УПРАВЛІННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТНИХ РОБІТ


Виявляючи багато типів потенційних проблем з обладнанням до того, як відбудеться поломка, Health дозволяє звести до мінімуму час простою і скорочення продуктивності. Також він дозволяє контролювати експлуатаційні витрати, спрощуючи управління ремонтом і технічним обслуговуванням та складання їх графіка.

Спрощення планування та складання графіків

Health дозволяє здійснювати всебічне планування ремонту і технічного обслуговування. Він дозволяє менеджерам відслідковувати, яке обладнання потребує обслуговування, складати графіки ремонту і технічного обслуговування, знати, які були проведені процедури і відстежувати ефективність роботи машини після повернення в експлуатацію.

Брошура з охорони здоров'я


Виявлення проблем на майданчику

Health також дозволяє виявити проблеми, пов'язані не тільки з обладнанням, а й з областями на самому майданчику. Функції відстеження GNSS дозволяють системі контролю стану створювати звіти з попередженнями про місця виникнення проблем, пов'язаних із станом і роботою. Це може допомогти вам виявити точки виникнення проблем (наприклад, неоптимальний стан технологічних доріг), що впливають на стан машини, готовність машини і термін амортизації.

Система Health універсальна, що дозволяє використовувати її практично на всіх пристроях на гірничодобувної майданчику, включаючи позашляхові самоскиди, колісні навантажувачі, автогрейдери, колісні бульдозери, екскаватори та транспортні засоби для допоміжних робіт, а також обладнання інших виробників.