28 травня 2013 організація Caterpillar Global Mining оголосила про укладення угоди про співпрацю з компанією Seeing Machines Limited в області поставки та підтримки технічного обладнання для моніторингу втоми оператора за участю дилерів Cat®.

Компанія Seeing Machines зі штаб-квартирою в місті Канберра, Австралія, розробила системи моніторингу втоми оператора, що використовують передові запатентовані технології відстеження очей і положення голови для визначення втоми і рівня отвлекаемости оператора та попередження диспетчера шахти і оператора машини.

Співпраця з Seeing Machines є справжнім прогресом для Caterpillar Global Mining в області скорочення ризиків, пов'язаних з втомою, при здійсненні гірських робіт.

Caterpillar продовжує підвищувати ступінь поінформованості та галузевого розуміння наслідків цілодобової роботи без вихідних для продуктивності, отвлекаемости і стомлення оператора обладнання за допомогою галузевих програм навчання, таких як Managing a Mining Lifestyle, а також партнерства з галузевими організаціями та дослідницькими інститутами.