Caterpillar і ваш дилер компанії прагнуть допомогти знайти комплексне рішення, яке підійде для вашого парку техніки і забезпечить успіх на будь-якому типі рельєфу, при виконанні наземних і підземних робіт.

Одна справа - використовувати один продукт або технологію на ділянці гірничих робіт. І інша справа - вивчати, як цей продукт буде взаємодіяти з іншими або досліджувати взаємодію декількох різних продуктів для виконання певної робочої завдання.

Створення загальної картини виробництва і застосування глобального підходу - це саме те, в чому вам готові допомогти компанія Caterpillar і дилери компанії.

Ми не просто "відправляємо" клієнту певний продукт або систему - ми працюємо разом з клієнтом для виявлення більш великих завдань і можливостей в основних сферах, таких як управління парком машин або станом машин.

Скористайтеся посиланнями нижче, щоб дізнатися про продукти, послуги і технології, які можуть стати частиною технологічного рішення Cat для гірничодобувної галузі для вашого підприємства.Інфраструктура
Для деяких технологій Cat ® потрібна спеціальна інфраструктура, наприклад, широкосмугова бездротова зв'язок або приймачі GPS.
» Дізнайтеся більше


Продуктивність
Рішення в області підвищення продуктивності машин Cat допомагають операторам переміщати і виробляти більше кожен день при більш низьких питомих витратах на тонну.
» Дізнайтеся більше

Стан машини
Рішення Cat в області контролю стану машин допомагають підтримувати ваше обладнання у відмінному стані, знижуючи при цьому загальні витрати на обслуговування і скорочуючи час простоїв.
» Дізнайтеся більше