Гірнича і кар'єрна техніка


Кар'єрна і гірнича техніка

До кар'єрної техніки, використовуваної в складних умовах, висуваються особливі вимоги, вона повинна справлятися з високими навантаженнями, мати тривалий термін експлуатації, показувати ефективні результати при виконанні поставлених завдань. Компанія «Цеппелін Україна» є визнаним лідером на ринку продажубудівельної техніки і кар'єрної техніки в Україні, пропонує першокласне гірничодобувне обладнання, спецтехніку для робіт в кар'єрах і з гірською породою. Ми пропонуємо виключно перевірену техніку, серед якої можна знайти самоскиди різної величини і місткості.

Лінійка обладнання для гірських робіт (pdf, 19,9 Mb)


Компанія «Цеппелін Україна» працює з такими відомими виробниками спецтехніки как Bucyrus, Caterpillar. З такою технікою можна виконати кар'єрні та гірничодобувні роботи в будь-яких масштабах, а завдяки своїй помірній вартості, пропонована нами техніка дозволить заощадити при покупці значні кошти. Надійні бульдозери, самоскиди, навантажувачі, екскаватори та сучасні автогрейдери дозволять в мінімальні терміни впоратися з поставленими завданнями. Це техніка, без якої складно уявити нинішню каменеобробну сферу, а також роботи з видобутку в кар'єрах і горах.


Однією з основних напрямків діяльності компанії «Цепелін Україна» є продаж самоскидів, в яких потребують не тільки будівельні і видобувні компанії, але і комунальні служби, фабрики, заводи і великі підприємства. Наші співробітники допоможуть замовнику підібрати той тип самоскида, який буде більш практичним виходячи із зазначених вимог.

Кар'єрна спецтехніка Cat

Ось вже більше вісімдесяти п'яти років американська корпорація Caterpillar Inc. заслужено займає лідируючі позиції в області випуску найбільшої кар'єрних спецтехніки в світі. Щорічно з її конвеєрів сходять сотні потужних, продуктивних і безпечних машин і установок, завдяки яким забезпечується безперебійна робота гірничодобувної та будівельної промисловостей. Тому можна з упевненістю сказати, що будівельна, гірська і кар'єрна спецтехніка Cat – це техніка, перевірена часом! При цьому екскаватори, бульдозери, навантажувачі і самоскиди розробляються фахівцями американської корпорації таким чином, щоб їх характеристики однаково добре підходили для всіх сфер індустрії, починаючи від гірничо-переробної галузі і закінчуючи сільським господарством.

Загальні характеристики спецтехніки Cat

Спецтехніка, випускається корпорацією Caterpillar Inc., налічує близько трьохсот найменувань обладнання для гірничодобувної та будівельної галузей, дизель генератори, дизельні двигуни і двигуни, що працюють на природному газі, також промислові газотурбінні установки.

Будівельна, кар'єрна і гірнича техніка Cat розроблені з урахуванням всіх вимог до продуктивності обладнання, його безпеки і комфортності для операторів. При цьому машини від американської корпорації відрізняються високим ступенем економічності палива, низьким рівнем токсичності вихлопних газів і мінімальними експлуатаційними витратами.

Додаткові комп'ютерні модулі, що встановлюються на спецтехніку Cat, дозволяють істотно підвищити безпеку обладнання на робочому майданчику, знизити стомлюваність співробітників і максимально збільшити продуктивність їх праці.

Автогрейдери Cat

Будівництво кар'єрних доріг і під'їзних доріг не може бути здійснено без використання грейдерів. Саме автогрейдери дозволяють швидко і якісно провести розрівнювання, вирізання або переміщення грунту та інших будівельних сипучих матеріалів.

Автогрейдери Cat – це незамінна техніка, без якої не обходяться жодні дорожньо-будівельні. Завдяки механічним і гідравлічним відвалам даної категорії спецтехніки Cat, що працює від потужного дизельного двигуна, забезпечується максимальна продуктивність, якість і безпеку виконуваних робіт.

Сучасні автогрейдери Cat оснащені інноваційними кірковщіка, які ефективно руйнують старе дорожнє покриття в максимально стислі терміни. Що, в свою чергу, найкращим чином позначається на якості майбутніх доріг і швидкості їх будівництва.

Бульдозери Cat

Завдяки високій продуктивності, бульдозери користуються великим попитом не тільки в будівельній сфері, а й в області кар'єрних розробки. Більш того, колісні види бульдозерів широко застосовуються в гірничодобувній індустрії для виконання допоміжних робіт при розробці забою. При цьому гусеничні бульдозери є більш універсальними машинами для гірничодобувної промисловості, і використовуються як кар'єрна техніка, призначена для робіт в самих екстремальних умовах.

Бульдозер Cat найкращим чином підходять для виконання різнопланових завдань, тому що відрізняються високим ступенем безпеки і характеризуються різними показниками потужності і продуктивності. Випускається компанією Caterpillar Inc. модельний ряд спецтехніки включає як компактні, так і великогабаритні бульдозери, що мають різні типи відвалів.

Навантажувачі Cat

Навантажувачі є невід'ємною частиною допоміжної спецтехніки, що застосовується практично у всіх областях промисловості, починаючи з комунальної, і закінчуючи виробничої. Так, наприклад, комунальні служби широко застосовують навантажувачі для очищення вулиць від снігу. У будівельній сфері дана спецтехніка допомагає зводити будівлі, а у великих торгових організаціях навантажувачі використовуються як альтернативна заміна ручної праці.

Корпорація Caterpillar Inc. випускає навантажувачі самого різного призначення, потужності і продуктивності. Наприклад, гусеничні навантажувачі Cat лінійки D широко використовуються як кар'єрна техніка в гірничодобувній промисловості, а колісні навантажувачі застосовуються в будівництві, а також комунальному та сільському господарствах.

Самоскиди Cat

Гірська техніка, що випускається компанією Caterpillar Inc. - Це надійність, продуктивність, безпеку і безвідмовність роботи обладнання в будь-яких, навіть самих екстремальних умовах. Тому самоскиди Cat широко застосовуються у всіх галузях гірничо-переробної промисловості, а також є незамінними при роботі на висоті більше 3000 м над рівнем моря.

Широкий модельний ряд гірничодобувного обладнання, що випускається корпорацією Caterpillar Inc., Дозволяє підібрати самоскид з різними характеристиками потужності і типами кузова, що істотно спрощує роботу оператора і підвищує продуктивність машини в складних умовах.

Кар'єрні самоскиди Cat відрізняється безпрецедентними технічними характеристиками, завдяки яким забезпечуються унікальні властивості машин. Так, наприклад, самоскиди Cat без зусиль долають круті схили і бездоріжжя, а також миттєво зупиняються на ділянках дороги з ухилом до 20%.

Екскаватори Cat

Кар'єрна техніка Cat відрізняється високим ступенем надійності і довговічності. Саме з цих причин великогабаритні кар'єрні екскаватори, випускаються американською корпорацією, є настільки затребуваними в різних галузях промисловості. Поряд з цим, компанія випускає спецмашини, призначені для роботи в будівельній, господарської та комунальній сферах. Тому колісні, гусеничні та гідравлічні екскаватори Cat залишаються беззмінними лідерами у виробничих і гірничодобувних сферах самих різних напрямків.

Гідромолоти та навісне обладнання

Спеціалізована будівельна, сільськогосподарська, гірнича і кар'єрна техніка неодмінно припускають наявність змінного навісного обладнання. Так як тільки в цьому випадку можна домогтися максимальних показників продуктивності техніки і виключити її вимушений простій.

Компанія Caterpillar Inc. випускає широкий модельний ряд усіляких додаткових вузлів для спецмашин, що включають:
 • Гідромолоти
 • Ковші
 • Розрихлювачі
 • Віброущільнювачі
 • бури
 • Мультіпроцесори
 • Бетонокрошітелі
 • Бетоноізмельчітелі
 • Гідравлічні ножиці
 • Захвати для руйнування та сортування
 • многочелюстние, землерийні і перевантажувальні грейфери
 • Вантажопідйомні навіси, а також сільськогосподарське навісне обладнання.

Правильно підібране навісне обладнання запорука того, що будівельна, сільськогосподарська, кар'єрна техніка і гірничодобувне обладнання будуть працювати з максимальною продуктивністю при низьких експлуатаційних витратах на утримання машин.

Обслуговування гірничодобувного обладнання

Наша компанія окрім продажу займається обслуговуванням і ремонтом будь-якої будівельної техніки, що не стало винятком і гірничодобувне обладнання. Досвідчені фахівці проведуть повний спектр ремонтних робіт, без проблем впораються з постгарантійним і гарантійним обслуговуванням. Вчасно проведена діагностика і техогляд дозволить зберегти гірничодобувне обладнання в ідеальному стані і значно збільшити термін його роботи.