Техніка для будівництва та ремонту трубопроводів

Будівництво та ремонт нафтогазо-трубопроводів (pdf, 2.24 MB)

Будь-який трубопровід без праці

У даному розділі компанія «Цеппелін Україна» пропонує широкий асортимент спецтехніки для прокладки та ремонту трубопроводів будь-якої складності і призначення. Це:
 • Трубоукладачі підвищеної вантажопідйомності і стійкості.
 • Колісні та гусеничні бульдозери та трактори. У тому числі для роботи на болотистій місцевості.
 • Колісні екскаватори.
 • Гусеничні екскаватори великої і середньої потужності.
Якщо Вашій компанії потрібна спецтехніка, щоб виконати будівництво газопроводу, спорудження водних комунікацій, будівництво нафтопроводу, будівництво траншей або ремонт існуючих трубопровідних конструкцій - Ви знайшли те, що шукали. Навіть більше: Вам не доведеться «ламати голову» над дилемою, яка техніка підійде для проекту найкраще - наші фахівці, виходячи з конкретних умов роботи, допоможуть у виборі оптимального варіанту. При цьому кожна порада буде підкріплена переконливими аргументами. Ви дізнаєтеся, як вибирається обладнання в залежності від протяжності трубопроводу, діаметра труби, особливостей грунту і кліматичних умов, а також інші цікавлячі Вас подробиці.

Технологічні дороги, магістральні трубопроводи та інші види робіт - відмінна можливість оцінити на практиці всі гідності спецтехніки Caterpillar від «Цеппелін Україна». Дизельні двигуни заощадять паливо без зниження потужності, ходові частини відмінно витримають високі ударні навантаження, що крутять і згинальні моменти. Конструкції трубоукладачів забезпечать необхідну висоту підйому труби і збережуть стійкість на будь-якому грунті. Екскаватори легко розроблять навіть тверді грунти і забезпечать отримання прямовисних котлованів або траншей без багаторазових переустановлень. Потужні гусеничні бульдозери легко розрівняють майданчик, рівномірно розподіляючи грунт на строго певну висоту, а ширина гусениць не дасть устаткуванню пов'язати в грунті, навіть якщо вона заболочена.

Не женіться за двома зайцями

Багаторічний досвід великих будівельних організацій показує, що використання широкої номенклатури спецтехніки для укладання трубопроводу від різних виробників - недоцільно, т.к призводить до ряду незручностей.
 • Труднощі в забезпеченні комплектуючими та витратними матеріалами, т.к запчастини для спецтехніки окремо взятого виробника доведеться купувати індивідуально.
 • Незручності при сервісному обслуговуванні: будь-яке будівництво трубопроводів зупиниться на довгі години, якщо в бульдозері, екскаваторі і трубоукладачі (від різних брендів) одноразово вийде з ладу, хоча б по одній запчастини.
 • Додаткові витрати при навчанні співробітників. Щоб ваші оператори при необхідності змогли пересісти, наприклад, з бульдозера від іншого виробника на екскаватор Caterpillar, їх доведеться навчати знову.


Трубоукладчики Cat


Один виробник може дати все

Беручи до уваги все вищевикладене можна зробити висновок, що краще використовувати спецтехніку одного бренду, іншими словами, уніфікувати технічний парк. Але тут виникає питання: який виробник зможе забезпечити велику будівельну організацію усім необхідним обладнанням?

Для вирішення даної задачі відмінно підійде техніка для прокладки трубопроводу, а також спецтехніка для ремонту трубопроводу виробництва Caterpillar. Номенклатура продукції Caterpillar дуже обширна: спецтехніка ділиться не тільки за сферами промисловості, але також по конкретному напрямку на певний вид робіт, обов'язково враховуються умови експлуатації в конкретному регіоні. А це означає, що будь-які будівельні заходи можуть бути виконані в повному обсязі за допомогою устаткування Caterpillar, яке Ви можете придбати на вигідних умовах в компанії «Цеппелін Україна».

Які ж вигоди вони отримали від співпраці з «Цепелін Україна»?

8 вагомих вигод від «Цеппелін Україна»

 1. Ви купуєте тільки оригінальну техніку та запчастини практично з конвеєра.
 2. На обладнання та основні комплектуючі діє тривала гарантія.
 3. Оперативна доставка в будь-який регіон України. Незалежно від того, де проводиться, наприклад, укладання трубопроводу, наша логістична система гарантовано швидко забезпечить Вашу компанію будь-яким обладнанням, яке потрібно.
 4. Уніфікація тех. парка. Тепер Ви можете купувати витратні, мастильні матеріали і охолоджуючі рідини у одного виробника, економлячи час та гроші. Ще один плюс полягає в тому, що значно спрощуються розрахунки на закупівлі даних компонентів прозапас, т.я. деякі матеріали підходять до різних технічних одиниць.
 5. Легкість в навчанні персоналу. Після навчання правилам експлуатації, ваші співробітники зможуть працювати на різних видах техніки Caterpillar, при необхідності підміняючи один одного. Крім цього, ми можемо навчити ваших працівників ІТП. Під їхнім професійним контролем ефективність роботи Вашого парку спецтехніки зросте у багато разів. Всі працівники, які пройшли навчання, отримують сертифікат, що підтверджує їх компетентність.
 6. Висококласне сервісне обслуговування. Наші фахівці не тільки оперативно зреагують на виклик і проведуть плановий або гарантійний ремонт, при необхідності проводиться докладна консультація по оптимальним умовам експлуатації та інших питань. Технічні нюанси будуть пояснюватися стільки разів, скільки буде потрібно для повного їх розуміння.
 7. Можливість регулярно оновлювати тех. парк згідно новим технологіям, завдяки послузі Трейд-ін. Тепер вам доступне оновлення техніки для будівництва трубопроводів газопроводів, нафтопроводів та інших продуктів Caterpillar раз в 3-4 роки!
 8. Зручні умови кредитування і придбання обладнання в лізинг.

Купуючи трубоукладач, бульдозер та екскаватор в «Цеппелін Україна» Ви отримуєте унікальний комплекс спецтехніки, спеціально орієнтований на злагоджену та чітка взаємодію один з одним. Тріо, здатне виконати роботи будь-якої складності з прокладання або ремонту труб, магістральних трубопроводів, технологічних доріг, будівництву траншей і т.п.

Продаж техніки для нафтогазової галузі:

0 800 300 350

zeppelin@zeppelin.ua