Дорожньо-будівельна техніка


Краща дорожньо-будівельна техніка

Безустанне розширення комунікацій, будівництво нового дорожнього покриття, ремонт і вдосконалення старого, вимагає використання спеціальної техніки для проведення необхідних робіт у стислі терміни. Сьогодні дорожньо будівельна техніка активно використовується будівельними компаніями та комунальними службами для створення якісного покриття в будь-яких обсягах. Компанія «Цеппелін Україна» пропонує клієнтам з України дорожню техніку для купівлі або оренди на зручних умовах.

Якісна дорожня техніка це надійні гідромолоти, машини для регенерації ґрунту, катки, дорожні фрези, асфальтоукладальники і автогрейдери, що дозволяють провести всі види дорожньо-будівельних робіт. Від рівня проведення будівельних робіт залежить репутація будівельної компанії, наша дорожньо будівельна техніка дозволить виконати роботи з укладання нового дорожнього покриття на відмінному рівні. Наша компанія пропонує техніку тільки від надійних і перевірених виробників, що встигли зарекомендувати себе серед великої кількості покупців. Краща будівельно дорожня техніка від CAT може впоратися з будь-якими поставленими завданнями, має тривалий термін експлуатації і широкий спектр застосування.

«Цеппелін Україна» займається орендою і продажем високоякісної будівельної техніки вже протягом десяти років. За цей період, наша компанія встигла обзавестися великим автопарком, в якому є спецтехніка здатна задовольнити запити всіх замовників. Також компанія «Цеппелін Україна» займається не тільки продажем дорожньої техніки, але й самостійно готова взятися за виконання широкого спектру послуг з ремонту та будівництва дорожнього покриття. Наші фахівці, чудово знають свою справу, з легкістю впораються з поставленими завданнями і в зазначені строки виконають термінові роботи.

Наша комунальна дорожня техніка доступна для клієнтів з усіх великих міст України, серед яких слід виділити Київ, Харків, Одесу, Львів, Донецьк і Херсон. У хорошій якості дорожня техніка оренда і продаж якої здійснюється по всій території України, відмінно підходить для використання будівельними компанія і комунальними службами для виконання невідкладних робіт з укладання нового або оновлення старого дорожнього покриття. Завдяки великому штабу співробітників, наші фахівці легко впораються з усуненням неполадок і сервісним обслуговуванням будь-якої будівельної техніки на виїзді та за прийнятну плату.