CATERPILLAR ПРО ЕФЕКТИВНІ СПОСОБИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ. ОПЕРАТОРИ

Які б передові технології не використовуали виробники спецтехніки, на сьогоднішній день оператор машини є одним з головних учасників робочого процесу. Від якості та ефективності його роботи багато в чому будуть залежати і показники вашого бізнесу.

Обладнання Cat генерує велику кількість інформації про основні параметри і режими роботи машин. Деякі з отриманих даних можна з легкістю використовувати для контролю роботи персоналу, оцінки кваліфікації оператора і загальної ефективності його роботи. Представлені нижче чотири нескладних поради допоможуть вам, грунтуючись на даних отриманих з машини, дізнатися рівень кваліфікації своїх операторів і виконати необхідні дії для підвищення ефективності їх роботи.
1. Контролюйте витрати палива оператором.
Оцінка витрат палива на одній і тій же машині під управлінням різних операторів допоможе більше дізнатися про роботу кожного з них. Більш економічне витрачання пального при виконанні однакових робіт свідчить про кращий контроль оператора над машиною і більш безпечне виконання операцій. Це також сприятливо відбивається на терміні служби обладнання.


2. Заохочуйте персонал за гарну роботу.
Використовуйте дані, отримані з машини, для оцінки ефективності роботи операторів. По-перше, метод «пряника» виявляється більш ефективним, ніж метод «батога», а по-друге об'єктивні та наочні показники в оцінці персоналу покажуть вашим оператором справедливість заохочення.


3. Стимулюйте операторів проявляти увагу до попереджень.
Будь-яка система діагностики та моніторингу роботи обладнання буде марна, якщо на її повідомлення і попередження не звертати уваги. Переконайтеся, що ваш персонал розуміє важливість і значення попереджувальних сигналів, за допомогою яких машина повідомляє йому про відхилення в роботі.

4. Контактуйте з операторами, задавайте питання, слухайте їх думку.
Спілкування з керівництвом допоможе оператору повною мірою відчути його важливість і участь у робочому процесі, а значить - підвищить його мотивацію. Поясніть, з якою метою, і які дані з їхніх машин ви використовуєте. Не відмовляйтеся вислухати думку оператора, адже вони виконують свою роботу щодня і можуть згенерувати кілька хороших ідей.


Ефективні способи управління персоналом. Оператори