Система автоматичного управлінняAccuGrade

Система Автоматичного Управління відвалом машини, яка дає клієнтові можливість збільшити продуктивність машини на 40%, значно скорочуючи при цьому витрати. Заводська установка інтегрованих датчиків, проводки і гідравліки - це революційне рішення від Компанії Caterpillar, яке дозволяє обладнати машину системами різних типів, такими як: ультразвукові, лазерні, 3D c GPS / ГЛОНАСС або з роботизованим тахеометром.

Детальніше про систему 

Trimble

GPS, лазерні та ультразвукові системи автоматичного управління для дорожньо-будівельної та землерийної техніки дозволяють автоматизувати роботу машин, збільшити швидкість і точність робіт.
Цеппелін Україна пропонує рішення Trimble® для дорожнього будівництва, які створені для сучасного конкурентного середовища. Чи будуєте ви нову дорогу або реконструюєте стару, рішення Trimble® допоможуть вам створити якісну конструкцію, скоротити витрати матеріалів і значно поліпшити продуктивність. Чим більше ви використовуєте рішення для дорожнього будівництва Trimble®, тим більш продуктивними і вигідними будуть для вас дорожні роботи.

Детальніше про систему