Програма S·O·S

Програма S.O.S.

У процесі експлуатації будь-якої техніки відбувається поступове зношування вузлів і агрегатів машини, тому дуже важливо передбачити дану проблему заздалегідь і за допомогою превентивних дій не допустити катастрофічної поломки і пов'язаних з нею втрат робочого часу і витрат на дорогий ремонт.

З цією метою компанією Caterpillar® була розроблена і впроваджена програма планового відбору проб відпрацьованих мастил і технічних рідин - Scheduled Oil Sampling (SOS).

Таким чином, SOS - це плановий відбір проб через рівні інтервали часу, що дозволяє заздалегідь виявити потенційні проблеми, тим самим знижуючи витрати замовника, пов'язані з ремонтом і простоєм техніки.

Скористайтеся програмою SOS і Ви зменшите припущення та ризики з роботи Вашого відділу обслуговування.

Навчившись довіряти даним аналізу, Ви можете заощадити Ваші кошти, відстежуючи і перехоплюючи проблеми, перш ніж вони призведуть до катастрофічної поломки.

За допомогою SOS незаплановані простої стануть частиною минулого, навіть при збільшенні інтервалу заміни масла.

Отримані дані аналізу рідини мають вирішальне значення, але самі по собі вони не вирішать Ваші проблеми. Без точної інтерпретації результатів і якісних рекомендацій вони так і залишаться просто цифрами. Ось чому наші рекомендації пишуться кваліфікованими аналітиками, які пройшли спеціальне навчання і мають великий досвід. Ми даємо тільки точні, глибокі і конкретні рекомендації!

 

Аналіз відпрацьованих мастил (SOS)

Можливості S * O * S аналізу: Виявити підвищений знос агрегату / вузлів, Визначити витік охолоджуючої рідини, Визначити присутність води в мастилі, Визначити джерело забруднення, Виявити потрапляння палива до мастила, Визначити стан мастила (порівняння робочих характеристик відпрацьованого мастила і нового мастила (інфрачервоний аналіз)), Виявити змішування робочих рідин з різних відсіків. Завдяки цьому S * O * S аналіз дозволяє сигналізувати про поломки, що зароджуються, а значить запобігати можливим витратам, пов'язаним з більш дорогим ремонтом техніки після поломки і її простоєм під час ремонту.

Детальніше про систему

 

Експрес-аналіз мастил (FluidScan)

Компанія «Цеппелін Україна» пропонує послугу експрес-аналізу мастил, що дозволить контролювати і збільшувати допустимі інтервали заміни мастил на Вашому обладнанні. Строк здійснення аналізу від моменту надходження в лабораторію - 1-2 робочих дні.

Детальніше про систему

Запит комерційної пропозиції