Стенд для збирання і розбирання гідроциліндрівСтенд для збирання і розбирання гідроциліндрів

Даний стенд є стаціонарним і призначений для розбирання і збирання гідроциліндрів різних типів машин і приводів в умовах ремонтної майстерні Цеппелін Україна, що сертифікована згідно всіх вимог і стандартів Cat.  

Стенд використовується у випадках де необхідне значне зусилля на відкручування і затяжку поршневої гайки, поршня чи головки гідроциліндра з зусиллям до 300 000 Нм.

При проведенні робіт нашим спеціалістом, з допомогою стенду і в умовах ремонтної зони Цеппелін, ми маємо ряд переваг:
 
  • При ремонті гідроциліндрів САТ, сервісний інженер має доступ до технічної документації для проведення робіт згідно вимог заводу виробника Катерпіллар.
  • Проведення ремонту в умовах сертифікованої майстерні Катерпіллар, із збереженням вимог до інструменту та чистоти проведення робіт.
  • При розборці, дефектуванні та ремонті, наш сервісний інженер розуміє роботу всієї машини а не тільки окремого компоненту, тому зможе якісно встановити причину поломки і надати рекомендації для уникнення поломок і правильної роботи в подальшому.
  • Можливість перевірки роботи гідроциліндру після збирання.
  • Надання гарантії 6 місяців на проведену роботу, та 12 місяців на встановлені оригінальні запчастини.

Принцип роботи полягає в закріпленні, попередньо очищеного і помитого гідроциліндру на рамі стенду. Розбирання з необхідним, згідно вимог САТ, зусиллям відкручування. Проведення огляду компонентів на предмет виявлення пошкоджень чи зносу деталей і необхідності ремонту, чи їх заміни. Погодження переліку необхідних робіт і запчастин із замовником, потім замовлення чи встановлення необхідних для збирання гідроциліндру деталей.

Збирання гідроциліндру згідно технічної документації САТ з чітко встановленим моментом затяжки.
За необхідності, можливий виїзд сервісного інженера для демонтажу чи установки гідроциліндру на машину.