Відновлення посадочних місць за допомогою наплавки-розточкиОпис верстата

Пересувні комплекси серії WS належать до категорії "пересувні металорізальні верстати для обробки шляхом зняття стружки".

Ці верстати застосовуються для відновлення циліндричних отворів (шарнірних з'єднань, втулок і т.п.) безпосередньо на обєкті чи на його частинах без перевезення деталі, що ремонтується до цеху та необхідності її розміщення на стаціонарних верстатах.

Гостра необхідність такого типу ремонту виникає під час відновлення опорних вузлів обертових частинкрупногабаритної дорожнобудівної техніки, включаючи екскаватори, крани, індустріальне обладнання та інші пристрої та об'єкти (суднові двигуни, реактори і т.д.), що входять до складу стаціонарнох системи, а також частини, демонтування та транспортування яких є вкрай проблематичною.

Ці верстати встановлюються беспосередньо на отворі, що обробляється, незалежно від їхнього розташування та місцезнаходження.

Коли верстат необхідний

Тривала робота техніки з великими люфтами в з'єднаннях палець-втулка, або використання робочих органів машини не за призначенням (великі ударні навантаження), погана змазка приводить до зносу посадочного місця за втулкою. Такі випадки призводять до швидкого зносу пальців, втулок і часто приводять до їх поломки. Навіть після установки в розбите посадочне місце нових пальців, втулок, наступить швидка їх поломка.

Проведення таких робіт вимагає високоточного інструменту з поєднанням потужного зварювального апарату і розточувального верстату

Мобільність

Мобільність апарату дозволяє використовувати його як безпосередньо на машині, так і на окремо знятому компоненті. Тобто роботи можуть проводитись як з виїздом до машини, так і внашій майстерні, що виключить затрати клієнта на транспортний тариф по виїзду механіка.

Проведені роботи

На фото наведено приклади вже проведених робіт. для більшої наочності, на фото показано відновлені місця, але ще не пофарбовані, так краще видно оброблену поверхню. Потім місця з відкритим металом будуть зафарбовані.


Відновлення посадочних місць за допомогою наплавки-розточки (pdf, 5.85 MB)