Гідравлічні системи

Гідравлічні системи

Гідравлічні системи отримують все більш широке застосування в сучасних машинах. Машини, оснащені надійною, ефективною, добре обслуговуваною гідравлічною системою працюють з найбільшою продуктивністю, приносячи власникові техніки максимальний прибуток.

Ми забезпечимо Вас якісними гідравлічними компонентами, проведемо діагностику та оцінку стану систем, пропонуючи найбільш вигідні опції для ремонту.

Гідравлічні системи Cat ®: керівництво з технічного обслуговування

gidr-syst_new 2013-01-15 - 1.jpg

Замінюйте фільтри регулярно і акуратно

Для довгої служби техніки потрібна регулярна, а також акуратна заміна гідравлічної системи. А саме фільтри цієї системи слід замінювати не рідше ніж через 500 годин виробничої роботи техніки. Також, не менш важливим  моментом є дбайливе зберігання нових фільтрів, а також своєчасна зміна старих систем.

gidr-syst_new 2013-01-15 - 2.jpg

При технічному обслуговуванні системи використовуйте якісні фільтри

Під час технічного обслуговування потрібно використовувати тільки якісні фільтри. Так як невідповідна система призводить до погіршення всіх технічних характеристик. Для збереження та забезпечення гарних технічних і виробничих параметрів, варто використовувати тільки оригінальні запчастини та фільтри Cat для гідравлічних систем.

gidr-syst_new 2013-01-15 - 3.jpg

Після технічного обслуговування і ремонту використовуйте високоефективні фільтри

Також, слід врахувати той факт, що при кожному розтині гідравлічної системи всередину фільтра потрапляють забруднюючі речовини, що призводять до несправностей, а також перебоїв роботи техніки. У такому випадку, після кожного втручання, а також при включенні індикатора перепускної лінії, робота системи техніки зменшується на час до 250 мотогодин. Цей факт потрібно обов'язково враховувати, щоб не привести техніку в несправний стан на довгий час.


Компанія «Цеппелін Україна» рекомендує використовувати тільки оригінальні запчастини для гідравлічних систем Cat. Так як тільки цей нюанс гарантує справність та безперебійність самої техніки на довгий час.

Гідравлічні системи Caterpillar ®: керівництво з технічного обслуговування (pdf, 781.61 KB)