Про компанію

Гідравлічні екскаватори Cat® 6015B – більша продуктивність при менших витратах

Гідравлічні екскаватори Cat® 6015B – більша продуктивність при менших витратах

Спроектований на основі міцного і високопродуктивного Cat® 5110B гірський екскаватор Cat® 6015 B має кращі робочі характеристики, ніж його стотонні аналоги. Це стало можливим завдяки використанню найбільш потужних двигунів в класі, великих ківшів, які входять в базову комплектацію, а також вантажопідйомності 14,6 тонн. Конструкція дає можливість мінімізувати робочі цикли і оптимізувати число проходів при завантаженні самоскидів вантажопідйомністю 55, 65 і 90 тонн.

Екскаватор працює на одному двигуні Cat® C27 ACERT, номінальна потужність якого 606 кВт. Як у всіх гірських машинах, чим більше потужність двигуна, тим вище сила копання і коротше цикл. Збільшенню ефективності сприяють включені в стандартну комплектацію великі ківші – 8,1 м3, які доповнені безударною системою фіксації Cat® C70 – спеціальне оснащення для землерийних пристроїв. Cat® 6015B зі стандартним ківшом спроектований для завантаження самоскида Cat® 773 за чотири проходи, Cat® 775 – за 5 проходів, а Cat® 777 – за 7.

Результативність функціонування

6015B – це потужна машина, яка відома своєю продуктивністю. Компанія Caterpillar поєднує фірмові технології управління двигуном, опцію плаваючої позиції стріли, яка рекуперує енергію мастила в контурі стріли для розвантаження двигуна, механізм охолодження мастила, який не залежить від системи охолодження двигуна, а також опцію рекуперації енергії поворотного пристрою через закритий контур повороту платформи. Все це дає можливість збільшення паливної продуктивності.

Гідравлічні екскаватори Cat® 6015B – більша продуктивність при менших витратах  – слайд 1
Гідравлічні екскаватори Cat® 6015B – більша продуктивність при менших витратах  – слайд 2

Система автоматичного розподілу Cat® забезпечує можливість експлуатації гідравлічного насоса більш продуктивно, мінімізуючи енергетичні й паливні витрати. Завдяки унікальній технології пріоритетних клапанів компенсації тиску вдається досягти рівномірності розподілу витрат гідравлічного мастила відповідно до потреби в ньому. Так, при одночасному здійсненні кількох дій пріоритет функцій обладнання визначається в автоматичному режимі. Завдяки цьому вдається досягти плавної безперебійної роботи і бездоганної керованості. Система компенсації тиску і витрати гарантує виключно ту витрату, яка необхідна. Завдяки цьому вдається знизити накопичення тепла і значно уповільнити знос складових деталей.

Надійність використання

Машина розроблена на основі надійної, зносостійкого і довговічної платформи 5110B. У механізмі всієї машини використовуються перевірені деталі Cat®.

Передня частина екскаватора, незважаючи на свою невелику вагу, досить міцна і надійна. Це забезпечує короткий час робочого циклу. Стріла і рукоять зроблені зі сталі високої якості і масивних литих компонентів. Вони скріплені між собою і проходять термічне зняття залишкової напруги для досягнення оптимального експлуатаційного періоду механізму, стійкості до ударних навантажень і виходу з ладу в складних умовах виїмки продукту. Максимальна міцність забезпечується коробчатим перетином деталей, а литі складові для складних умов застосування в місцях високого навантаження гарантують високий рівень надійності.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин