Сервіс

Стенд для збирання та розбирання гідроциліндрів

Стенд є стаціонарним і призначений для розбирання та збирання гідроциліндрів різних типів машин і приводів в умовах ремонтної майстерні Цеппелін Україна, яка сертифікована згідно з усіма вимогами і стандартами Caterpillar.

Стенд використовується у випадках де необхідно значне зусилля на відкручування і затяжку поршневої гайки, поршня або головки циліндра із зусиллям до 300 000 Нм.

video
При проведенні робіт нашим фахівцем, за допомогою стенду в умовах ремонтної зони Цеппелін, ми маємо ряд переваг:
  • Ремонтуючи гідроциліндри САТ, сервісний інженер має доступ до технічної документації для проведення робіт відповідно до вимог заводу-виробника Caterpillar.
  • Проведення ремонту в умовах сертифікованої майстерні Caterpillar, зі збереженням вимог до інструменту та чистоти проведення робіт.
  • При розбиранні, дефектуванні та ремонті, наш сервісний інженер розуміє роботу всієї машини, а не тільки окремого компонента, тому зможе якісно виявити причину поломки й надати рекомендації для уникнення поломок і правильної подальшої роботи.
  • Можливість перевірки роботи гідроциліндра після складання.
  • Надання гарантії 6 місяців на проведену роботу, і 12 місяців на відновлені оригінальні запчастини.

Принцип роботи полягає в закріпленні, попередньо очищеного та помитого гідроциліндра на рамі стенда. Розбирання із необхідним зусиллям відкручування згідно з вимогами Caterpillar. Проведення огляду компонентів на предмет виявлення пошкоджень або зносу деталей і необхідності ремонту або їх заміни.

Узгодження переліку необхідних робіт і запчастин з замовником, потім замовлення або встановлення необхідних для збору гідроциліндра деталей. Збір гідроциліндра відповідно до технічної документації Caterpillar з чітко встановленим моментом затяжки.

За необхідності можливий виїзд сервісного інженера для демонтажу або встановлення гідроциліндра на машину.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua