Технології

Опції телематики. Система Cat®
Product Link™

Рішення для будівельної техніки

Система Cat® Product Link ™ змінює уявлення про ефективність управління парком техніки. Система має зручний інтерфейс VisionLink ™, який дозволяє отримувати будь-які звіти про стан та використання техніки, виконувати картографування і полегшувати управління змішаним парком машин. Для передачі інформації система Product Link використовує стільниковий і супутниковий зв’язок.

Система Product Link об’єднує замовників з нашої першокласної дилерською мережею. Система Product Link забезпечує отримання точної, своєчасної та корисної інформації про місцезнаходження, використання і стан обладнання – саме тієї інформації, яка може вплинути на ефективність та витрати всього вашого підприємства. Корисно знати про переваги системи Cat Product Link.

video
Про що повідомляє система?
 • Діагностичні коди та події
 • Місцезнаходження та історією
 • Роботу під навантаженням у порівнянні з часом роботи без навантаження
 • Кількість та витрати пального
 • Напрацювання в мотогодинах
 • Некоректну експлуатацію та багато іншого
image
image
image
image

Система дистанційного контролю Cat® Product Link ™ допомагає виключити з процесу управління вашим майном роботу навмання. За допомогою телематики Ви будете знати, де знаходиться ваша техніка, що і як вона робить, і зможете працювати з максимальною ефективністю, продуктивністю та мінімальними експлуатаційними витратами.

Дозвольте своєму дилеру Cat® допомогти вам досягнути кращих результатів за рахунок використання телематичної інформації для управління парком техніки Cat.

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
  НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

  picture