Технології

CAT® Terrain

Масштабована та конфігурована система Terrain пропонує управління нового покоління та рекомендації щодо буріння, драглайна, профілювання та операцій завантаження.

reman

Завдяки потужним інструментам, що полегшують процеси планування буріння, проведення вибухових робіт, контролю руди, планування майданчика та багато інших, функціональний пакет Terrain забезпечує більш своєчасне, ефективне, засноване на фактах управління всіма роботами з буріння, екскавації, планування ґрунту і навантаження.

Дисплей з інформацією про планування ґрунту і бурових робіт, що знаходиться всередині кабіни, відображає точне місце розташування машини в робочій зоні, а також огляд завершених та запланованих робіт. Дисплей також акцентує заборонені зони та іншу інформацію, підвищуючи рівень безпеки робіт та ефективності обладнання. Крім того, функціональний пакет Terrain надає доступ до великого обсягу інформації, якою можна управляти через єдину інтегровану систему офісного програмного забезпечення.

Дізнайтеся про те, як система Cat MineStar System може підвищити рівень безпеки, ефективності та продуктивності вашої діяльності, на сайті www.catminestarsystem.com

Брошура з системи Terrain

Завантажити
system
Terrain для буріння
Незмінна точність бурових робіт

Система Terrain використовує високоточну систему позиціонування GNSS для виконання схеми буріння. При цьому існує можливість дистанційного моніторингу бурових робіт.

system
Система Terrain для драглайнів
Задайте правильний напрямок відразу

Система Terrain для драглайнів використовує систему позиціонування GNSS і вбудовані засоби моніторингу для забезпечення переміщення матеріалу в правильне місце розташування з першого разу.

system
Система Terrain при навантажувальних роботах
Підвищуйте продуктивність та прибутковість

Система Terrain для вантажно-розвантажувальних робіт дозволяє операторам отримати всю інформацію, необхідну для максимізації продуктивності машин.

system
Система Terrain при профілюванні
Використовуйте супутникові технології на землі

Високотехнологічна система спрямування машини, що надає інформацію операторам гірничого обладнання про продуктивність в реальному часі для здійснення профілювання.

ЯКИЙ У ВАС ПЛАН? МОЖЛИВО, ІСНУЄ СПОСІБ ПРАЦЮВАТИ БІЛЬШ ЕФЕКТИВНО.

Від буріння та копання до завантаження і вирівнювання ґрунту – ви прагнете максимально ефективно використовувати обладнання та ваших операторів, що виконують ці критично важливі операції. Інструментальні засоби Cat® Terrain дають впевненість в більш точній та продуктивній роботі операторів. Зворотній зв’язок в режимі реального часу дозволяє швидко відтворювати успішні операції і виправляти помилки.

Завдяки Cat Terrain ви можете підвищити продуктивність буріння, дроблення й точність роботи з матеріалом. Крім того, програма працює з будь-яким обладнанням і дозволяє обмінюватися даними між існуючими системами управління, оптимізуючи все, від точності буріння й вибухових робіт до управління рудою і планування операцій на будівельному майданчику.

Якщо ви хочете підвищити узгодженість операцій на промисловому майданчику й витрачати менше коштів на доопрацювання, контроль і пальне, покладіться на Cat MineStar™ – програму, яка допоможе Вам скласти план робіт та слідувати плану.


    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture