Технології

Застосування технологій

В міру того, як технології роблять наше життя кращим, компанія Zeppelin постійно розробляє та удосконалює передові технології, які допомагають підвищити продуктивність і коефіцієнт корисної дії обладнання, а також домогтися більш ефективного управління парком обладнання і роботою підприємства.

Від новітніх двигунів до моніторингу в кабіні, від контролю стану машин до інформаційних систем, що охоплюють весь парк техніки, технології Cat покращують процеси використання важкого обладнання, управління та володіння ним.

image
image
image
image

РІШЕННЯ CAT® CONNECT

Обладнання, технології та послуги, що допомагають вам добитися успіху.

Рішення Cat Connect забезпечують інтелектуальне використання технології та обслуговування з метою підвищення ефективності виконання робіт на майданчику. Використання даних, отриманих з машини, оснащеної високотехнологічним обладнанням, забезпечує неперевершену інформованість та контроль обладнання і його функціонування.

Дилер Cat допоможе вам знайти правильне поєднання технологій Cat Connect і послуг для ваших робочих майданчиків. Cat Connect надає можливості для реалізації успішної і стабільної бізнес-моделі, забезпечуючи максимальне збільшення продуктивності, зниження витрат і підвищення безпеки.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture