Технології

AccuGrade UTS

Система AccuGrade UTS – це система високоточного динамічного позиціонування, яка використовується для стеження за робочим органом машини. Універсальний роботизований тахеометр відстежує становище активного відбивача, встановленого на відвалі, і визначає його координати в просторі.

Активний відбивач дозволяє системі впевнено утримувати зв’язок між машиною і тахеометром, за рахунок інфрачервоного ідентифікатора, що не дає тахеометру збиватися на інші відображаючі поверхні в його зоні видимості. Вбудована інтелектуальна система пошуку місця розташування відбивача, дозволяє системі швидко захоплювати ціль, якщо стався тимчасовий розрив (наприклад: проїхав навантажувач).

image
image
image
image

Роботизований тахеометр постійно вимірює розташування активного відбивача і передає дані в блок управління машини, який показує оператору розташування відвалу в реальному режимі часу. Система, знаючи місце розташування тахеометра, відстань до відбивача на відвалі й кут повороту приладу, може розрахувати координати краю відвалу машини і порівняти ці дані з показниками датчиків на корпусі машини й тривимірною моделлю. Далі вона видає команди гідравліці машини для виставлення відвалу в потрібну позицію для формування проектної поверхні.

Система AccuGrade UTS дозволяє повністю автоматизувати управління відвалом бульдозера або автогрейдера, барабаном фрези або плитою укладальника, таким чином, оператору залишається тільки керувати рухами техніки.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture