Запчастини

CAT® Reman

Вдихнути нове життя в запчастини, які вимагають ремонту – завдання не з легких, але, безсумнівно, цікаве для фахівців підрозділу Cat® Reman заводу Caterpillar®, які ось вже понад сорок років спеціалізуються на відновленні оригінальних використаних компонентів, вузлів та агрегатів Cat®.

Застосування високотехнологічних передових методів відновлення, жорсткі правила відбракування, неперевершений контроль якості дозволяють перетворити вживаний компонент на новий, до того ж, із присвоєнням йому унікального серійного номера, з урахуванням модернізованих конструктивних особливостей та наданням гарантії, як на новий компонент.

Будь то двигун чи маховик, турбокомпресор и головка блоку циліндрів (ГБЦ), колінчастий вал чи масляний охолоджувач – кожен компонент проходить відповідні випробування, в процесі яких визначаються його експлуатаційно-технічні характеристики й гарантується їх ідентичність з новим компонентом Cat®.

reman

До списку відновлюваних компонентів належать паливні насоси, форсунки, генератори, стартери, водяні та масляні насоси, масляні радіатори, вузли та компоненти трансмісії, гідравлічні системи, електронні компоненти – всього понад 7 тисяч каталожних номерів, а також унікальні компоненти Cat® Reman, яким немає аналогів серед нових, й деталі які вже зняті з виробництва:

CYLINDER PACK —

комплект циліндропоршневої групи в збірці

SHORT BLOCK —

блок циліндру в збірці з шатунно-поршневою групою

long BLOCK —

блок циліндрів з ГБЦ в збірці

Також до складу входять:
 • розпредвал;
 • газорозподільний механізм;
 • передня структура.
суть програми
 • 01

  Ви купуєте деталь Cat® Reman,
  сплачуючи її повну вартість

 • 02

  Сдаєте нам використану
  деталь Cat®

 • 03

  Ми проводимо інспекцію
  вживаної деталі Cat®

 • 04

  За результатами інспекції визначаємо
  купівельну вартість вживаної деталі Cat®

 • 05

  Ви отримуєте від нас компенсацію вартості деталі Cat® Reman, що дорівнює купівельній вартості вживаної деталі Cat®

reman

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ ВЖИВАНИХ ДЕТАЛЕЙ

 • Відсутні пошкодження, не пов’язані з експлуатацією (нецільове використання, надмірна іржа, хімічне роз’їдання поверхонь, корозія)
 • Деталь є оригінальною запасною частиною Cat® та має відповідний номер
 • Деталь не має видимих тріщин,
  розламів, слідів зварювання
 • Вживаний компонент у повній
  збірці, укомплектований
  в коробку від деталі Cat® Reman

Звертаємо вашу увагу, що критерії оцінки вживаних компонентів заздалегідь відомі, що дає Вам змогу ще до придбання компонента Cat® Reman визначити, підходить він для обліку компенсації чи ні.

Критерії відшкодування вартості для різних деталей відрізняються. Також передбачено часткове відшкодування вартості для деяких видів продукції Cat® Reman, і можливі випадки, коли компенсація не здійснюється, наприклад, коли використана деталь не є оригінальною запасною частиною Cat® або має невідповідний каталожний номер, коли присутні сліди ремонту, виконаного не в офіційного дилера або пошкодження, викликані неправильним поводженням, якщо вживаний вузол розібрано чи відсутні його складові компоненти.

lost
Потрібної деталі немає в наявності?
Щоб не чекати надходження деталі Cat® Reman на склад, ми пропонуємо Вам нову деталь за ціною Cat® Reman і викупимо Вашу використану деталь Cat®.
Cat® Reman. На благо клієнтів. На благо бізнесу. На благо навколишнього середовища

Соціально-економічна спрямованість Cat® Reman полягає не тільки в зниженні витрат на ремонт техніки, а й в заощадженні більшої частини енергії та скорочення кількості сировини, вже витрачених на первісне виробництво, а також в значному зменшенні кількості відходів за рахунок повторного використання оригінальних деталей. Багаторазове використання матеріалів з невідновлюваних джерел – істотний внесок у сталий розвиток.

Купуючи деталь Cat® Reman, ви не тільки отримуєте найвищу якість Cat, але і дбаєте про навколишнє середовище й, маєт е чудову можливість істотно скоротити свої витрати на ремонт.

Відновлені двигуни Cat® і компоненти

Завантажити

Відновлені двигуни для будівельної техніки

Завантажити

Продукція Cat® Reman для двигунів

Завантажити

Продукція Cat® Reman для машин з переміщення ґрунту

Завантажити

Компоненти Cat® Reman для гірничовидобувної промисловості

Завантажити

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua