Сервіс

Ремонтні опції

Більше годин роботи. Вища продуктивність. Нижча вартість.

Деталі двигуна Cat® забезпечують максимальну довговічність та зносостійкість – більшість навіть призначена для багаторазового ремонту. Належне технічне обслуговування елементів двигуна дозволяє уникнути значних дорогих збитків, безпосередньо впливаючи на продуктивність та Ваші експлуатаційні витрати.

Всі двигуни Cat® також призначені для багаторазового ремонту. Термін служби всіх деталей і компонентів ідеально узгоджений між собою в системі. Завдяки повторному використанню та відновленню Ви досягнете максимального терміну служби Вашого двигуна.

При цьому своєчасне дотримання термінів технічного огляду (інспекцій), моніторинг стану, результати Z.O.D. аналізу рідини та інші показники ремонту є рецептом тривалої та ефективної роботи Ваших двигунів.

Цеппелін Україна пропонує ряд ремонтних рішень, адаптованих до Ваших умов експлуатації обладнання.
Рівень 1
Максимальна гнучкість. Зниження витрат.

Капітальний ремонт 1-го рівня підходить для двигунів з керованим профілем розгортання і включає тільки мінімальну кількість деталей, необхідних для технічного огляду двигуна (ущільнювачі, підшипники, поршневі кільця). За погодженням з Вами капітальний ремонт 1-го рівня може бути розширений у відповідності з робочим профілем двигуна та Вашими вимогами з метою забезпечення оптимальної економічної ефективності для Вас.

Рівень 2
Підвищена надійність. Повний контроль витрат.

Капітальний ремонт 2-го рівня призначений для двигунів з більш високими вимогами до часу роботи перед настанням наступного капітального ремонту і вже включає відповідні компоненти. Рівень 2 також може бути адаптований під Ваші побажання і дає Вам повний контроль над витратами.

Рівень 3
Висока надійність. Найвища доступність.

Капітальні ремонти 3-го рівня призначені для двигунів з підвищеним експлуатаційним навантаженням і вже містять всі необхідні компоненти для Вашого двигуна, щоб забезпечити Вам високий рівень надійності та доступності, уникаючи дорогих простоїв.

Рівень 4
Короткий час простою.

Капітальні ремонти рівня 4 з доступними короткими і тривалими часовими блоками CAT Reman є оптимальними, у випадку, коли короткий час простою для капітального ремонту є рентабельним. Тобто, Ваш двигун пропонує Вам найвищий рівень надійності та доступності й дозволяє уникнути дорогих простоїв.

Переваги

 • Захищає і подовжує термін служби основних компонентів за рахунок заміни недорогих витратних матеріалів
 • Забезпечує оптимальний розхід пального та знижує витрати на нього
 • Можливість спланувати часові затрати на простій і витрати на технічне обслуговування та ремонт
 • Запобігає витоку за рахунок своєчасної заміни ущільнювачів і радіального ущільнення
 • Знижує споживання мастила за рахунок своєчасної заміни пошкоджених компонентів, наприклад, ущільнювачів, поршневих кілець і т.ін.
 • Забезпечує постійну експлуатацію через ремонтні роботи до того, як відбудеться незапланований значний збій/вихід з ладу

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
  НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

  picture

  Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua