Про компанію

Відгуки клієнтів

Відгук Директор компанії "ШЛЯХБУДСЕРВІС"
Артур Приставка

Директор компанії "ШЛЯХБУДСЕРВІС"

Щодо техніки компанії Caterpillar у нас є лише позитивні відгуки. Щодо сервісної підтримки, якщо є якісь питання, ми отримуємо допомогу у будь-який час доби від фахівців компанії “Цеппелін Україна”. Разом з компанією Caterpillar ми робимо спільну справу - будуємо нові, рівні дороги!

Відгук Директор компанії "ВАЙТ"
Євген Білий

Директор компанії "ВАЙТ"

Ми достатньо молода компанія, займаємось будівництвом доріг, будівельною діяльністю. З “Цеппелін Україна” ми працюємо вже три роки, дуже задоволені якістю техніки та роботою компанії. Лізингові програми, відтермінування платежів та ін. дуже допомагають нам як молодому підприємству. Завдяки компанії “Цеппелін Україна” ми розвиваємося швидкими темпами.

Відгук Заступник директора компанії "Автомагістраль-Південь
Юрій Бойко

Заступник директора компанії "Автомагістраль-Південь

Компанія "Автомагістраль-Південь" працює з компанією "Цеппелін Україна" протягом 16 років. На сьогодні у нас на балансі знаходиться біля 84 одиниць техніки. Ми з керівництвом “Цеппелін Україна” поставили за мету в наступному році довести кількість техніки до 100 одиниць і стати першим підприємством на пострадянському просторі, у якого парк налічує 100 одиниць техніки від “Цеппелін Україна”.

Техніка від компанії "Цеппелін Україна" відрізняється високою надійністю, якістю, надається чудове сервісне обслуговування. Ми дуже задоволені результатами співпраці. На сьогодні у країні проводиться великий об'єм робіт по ремонту та будівництву дорожнього полотна і наша компанія займає перше місце у цій галузі. По набору спецтехніки у парку “Автомагістраль-Південь” лідером є компанія "Цеппелін Україна".

Відгук Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Лотоус Віктор Вікторович

Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Ми цінуємо співпрацю з компанією Цеппелін Україна.

За всі роки співпраці ми отримували відмінний сервіс, який виражався спочатку в постачанні першокласної техніки фірми Caterpillar, потім в підтримці цієї техніки, технічному обслуговуванні, ремонті обладнання.

Завжди ми отримували високий коефіцієнт технічної готовності.

ПрАТ «Полтавський ГЗК» (Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат) - найбільший в Україні виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються в чорній металургії і виробництві сталі.

Відгук Заступник директора по виробництву ПП ”Агроекологія”
Олександр Фесенко

Заступник директора по виробництву ПП ”Агроекологія”

Чотири роки ми вже працюємо з технікою SEM. Розпочали під час заготівлі сінажу, був демо-показ техніки, ми придбали фронтальний навантажувач SEM 650B і почали працювати.

Ще одна машина у нас працює 2 роки, а цього року придбали фронтальний навантажувач SEM 616В. Напрацювання на навантажувачі SEM 650B приблизно 4000 годин, тому можу сказати, що техніка надійна.

Великих поломок у нас не було, нарікань на сервісну службу також немає. SEM - незамінна техніка під час кормозаготівлі та на інших cільськогосподарських навантажувальних роботах.

1
5