Про компанію

Відгуки клієнтів

Відгук ТОВ

ТОВ "СТЛ + М"

Працюємо з Цеппелін Україна уже більше 10 років. Перша техніка Caterpillar потрапила до нас на будівництво Новодністровської ГЕС - це бульдозер Cat D6. Після цього в нас з'явилось більше 25 одиниць техніки.

За час експлуатації не виникало серйозних технічних проблем з самою технікою. Обслуговування проходило на доволі високому рівні. Реагування сервісної служби проходить на протязі двох днів, дуже швидко.

Відгук Оператор екскаватора-навантажувача, «Спецавтодор»

Оператор екскаватора-навантажувача, «Спецавтодор»

На техніці CAT працюю півроку. Машина дуже маневрена, вертка у всіх напрямках. Легка в повсякденному обслуговуванні, доступна для перевірки мастил і точок смазки навісного обладнання. В кабіні комфортно сидіти, є кондиціонер. Дуже зручна машина.

Відгук Головний інженер компанії Infrared

Головний інженер компанії Infrared

Компанія Infrared придбала у Цеппелін Україна велику кількість техніки, а саме: асфальтоукладач AP 655F, фрезу РМ 620, котки, автогрейдер, екскаватор САТ 330 та екскаватори-навантажувачі 444F та 428F.

Позитивні сторони співробітництва з компанією Цеппелін Україна - це повний контакт з нашими операторами, навчання, супровід техніки і повний сервіс. Компанія Infrared бачить плідну та ефективну співпрацю з компанією Цеппелін Україна і планує розширення автопарку бренду Caterpillar.

Відгук Директор мало-бузуківського гранітного кар'єра

Директор мало-бузуківського гранітного кар'єра

Дуже задоволені роботою цього екскаватора. Він сьогодні працює у нас на вскришних породах. Працює відмінно, з високою продуктивністю – це дуже надійна техніка! І в спеку, і в холод оператор екскаватора почувається комфортно.

Відгук Прораб ТОВ “Дубрава-Агро”

Прораб ТОВ “Дубрава-Агро”

Земельні роботи вони всі складні. Наприклад, взимку горнуть без кликів - ні, а клики занурив і пішов. SEM 816D горне добре, кликами ріже теж добре. Враження позитивні! Техніка відмінна, від операторів нарікань не було ніколи. Бульдозер потужний, свою роботу виконує добре. Компанія “Цеппелін Україна” - надійна, не підводила нас жодного разу, думаю, що так буде й надалі!

Відгук Оператор автогрейдера ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Оператор автогрейдера ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Сервісні спеціалісти “Цеппелін Україна” приїжджають завжди вчасно. Дуже витривала техніка CAT, зручно працювати на ній. 3D система має малу похибку - до 2 см, тобто людина їздить і відпочиває. Працювати на цьому автогрейдері вдається швидко та якісно.

Відгук Оператор навантажувача, ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Оператор навантажувача, ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Працюю на навантажувачі CAT 246D вже півтора року. Сервіс чудовий, приїжджають вчасно. Проблем з навантажувачем ніколи не було, тільки сервісне обслуговування, ремонт не робили. Комфортна кабіна, дуже зручно працювати. В роботі набагато швидший за техніку конкурентів. Дуже продуктивний цей навантажувач: різку 250 кв. метрів асфальту виконує лише за 10 годин.

1
5