укр

Про компанію

Відгуки клієнтів

Відгук Директор мало-бузуківського гранітного кар'єра

Директор мало-бузуківського гранітного кар'єра

Дуже задоволені роботою цього екскаватора. Він сьогодні працює у нас на вскришних породах. Працює відмінно, з високою продуктивністю - це дуже надійна техніка! І в спеку, і в холод оператор ескаватора почувається комфортно.
Відгук Прораб ТОВ “Дубрава-Агро”

Прораб ТОВ “Дубрава-Агро”

Земельні роботи вони всі складні. Наприклад, взимку горнуть без кликів - ні, а клики занурив і пішов. SEM 816D горне добре, кликами ріже теж добре. Враження позитивні! Техніка відмінна, від операторів нарікань не було ніколи. Бульдозер потужний, свою роботу виконує добре. Компанія “Цеппелін Україна” - надійна, не підводила нас жодного разу, думаю, що так буде й надалі!

Відгук Оператор автогрейдера ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Оператор автогрейдера ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Сервісні спеціалісти “Цеппелін Україна” приїжджають завжди вчасно. Дуже витривала техніка CAT, зручно працювати на ній. 3D система має малу похибку - до 2 см, тобто людина їздить і відпочиває. Працювати на цьому автогрейдері вдається швидко та якісно.

Відгук Оператор навантажувача, ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Оператор навантажувача, ТОВ “Автомагістраль-Південь”

Працюю на навантажувачі CAT 246D вже півтора року. Сервіс чудовий, приїжджають вчасно. Проблем з навантажувачем ніколи не було, тільки сервісне обслуговування, ремонт не робили. Комфортна кабіна, дуже зручно працювати. В роботі набагато швидший за техніку конкурентів. Дуже продуктивний цей навантажувач: різку 250 кв. метрів асфальту виконує лише за 10 годин.

Відгук Начальник дільниці ТОВ “Будівельник”

Начальник дільниці ТОВ “Будівельник”

З технікою Caterpillar я знайомий дуже давно, ще з інституту. В той час вже працював з екскаваторами, бульдозерами Caterpillar. Це дуже потужна техніка, надійна. Екскаватор CAT 320 якісно виконує вертикальне планування майданчику, роботи з розробки котлованів, траншей, розробку різних типів ґрунтів. Для цієї техніки немає складних завдань, вона справляється з усіма поставленими задачами.

1
6