Сервіс

Відновлення посадкових місць за допомогою наплавлення-розточення

Пересувні комплекси серії WS належать до категорії “пересувні металорізальні верстати для обробки шляхом зняття стружки”.

Ці верстати застосовуються для відновлення циліндричних отворів (шарнірних з’єднань, втулок тощо) безпосередньо на об’єкті або в його частинах без перевезення ремонтованої деталі в цех і необхідності її розміщення на стаціонарних верстатах.

Гостра необхідність такого типу ремонту виникає при відновленні опорних вузлів обертових частин великогабаритної дорожньо-будівельної техніки, включаючи екскаватори, крани, індустріальне устаткування та інші пристрої і об’єкти (судові двигуни, реактори і т.ін.), що входять до складу стаціонарних систем, а також деталей, демонтаж і транспортування яких вкрай пробні.

Ці верстати встановлюються безпосередньо на отвір обробки, незалежно від їх розташування та місцезнаходження

video
image
image
image
image
Коли необхідний верстат

Тривала робота техніки з великими люфтами в з’єднаннях палець-втулка, або використання робочих органів машини не за призначенням (великі ударні навантаження), погане мастило призводять до зносу посадкового місця за втулкою. Такі випадки призводять до швидкого зносу пальців, втулок і часто призводять до їх поломки. Навіть після встановлення в розбите посадочне місце нових пальців, втулок, настане швидка їх поломка.

Проведення таких робіт вимагає високоточного інструменту в поєднанні з потужним зварювальним апаратом і розточувальним верстатом.

Мобільність

Мобільність апарату дозволяє використовувати його як безпосередньо на машині, так і на окремо знятому компоненті. Тобто роботи можуть проводитися як з виїздом до машини, так і в нашій майстерні, що виключає витрати клієнта на транспортний тариф за виїзд механіка

Виконані роботи

На фото наведено приклади проведених робіт. Для більшої наочності, на фото показані відновлені місця, але ще не покриті фарбою, так краще видно оброблену поверхню. Далі місця з відкритим металом буде зафарбовано.

Відновлення посадкових місць за допомогою наплавлення-розточення (pdf, 5.85 MB)

Завантажити

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture

    Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua