Запчастини

Гідравлічні системи

Сучасний прогрес дозволив використовувати у всій техніці гідравлічні системи, які дозволяють забезпечити надійну роботу системи. Так, машини, які забезпечені гідравлічними системами, мають велику продуктивність, що приносить власнику більший прибуток.

Компанія Цепелін Україна забезпечує всіх своїх клієнтів тільки якісними гідравлічними системами, а також надає повний комплекс якісних сервісних і швидких ремонтних послуг.

Гідравлічні системи Cat®: керівництво з технічного обслуговування
Замінюйте фільтри регулярно і обережно

Для довгої служби техніки потрібна регулярна, а також обережна заміна гідравлічної системи. А фільтри цієї системи слід замінювати не рідше ніж через 500 годин роботи техніки.

Також, не менш важливим моментом є дбайливе зберігання нових фільтрів, та своєчасна заміна старих систем.

advice
При технічному обслуговуванні системи використовуйте якісні фільтри

Під час технічного обслуговування треба використовувати тільки якісні фільтри, так як невідповідна система призводить до погіршення всіх технічних характеристик. Для збереження і забезпечення нормальних технічних та виробничих параметрів, варто використовувати тільки оригінальні запчастини та фільтри Cat для гідравлічних систем.

advice
Після технічного обслуговування і ремонту використовуйте високоефективні фільтри

Також, слід врахувати той факт, що при кожному відкриванні гідравлічної системи всередину фільтра потрапляють забруднюючі речовини, що призводять до несправностей, а також перебоїв в роботі техніки. В такому випадку, після кожного втручання, а також при включенні індикатора перепускний лінії, робота системи техніки зменшується на час до 250 мотогодин. Цей факт потрібно обов’язково враховувати, щоб не привести техніку.

advice

Компанія Цепелін Україна рекомендує використовувати тільки оригінальні запчастини для гідравлічних систем Cat. Так як тільки цей нюанс гарантує справність та безперебійність техніки на довгий час.

Гідравлічні системи Caterpillar®: керівництво з технічного обслуговування (pdf, 0.7 MB)

Завантажити

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua