Запчастини

Всесвітньо відома американська компанія Caterpillar – глобальний лідер з виробництва будівельної спецтехніки, дорожньо-будівельної техніки, газових турбін, дизельних двигунів та запчастин до спецтехніки.

Компанія виробляє продукцію, популярну в усьому світі завдяки надійності та високій якості. На даному етапі продукція компанії, в тому числі і запчастини Caterpillar, виробляються на 60 заводах по всьому світу, не рахуючи 50 підприємств в США.

Часто, внаслідок неправильної експлуатації, використання неякісного дизельного пального, а також природного зносу в окремих вузлах, техніка Caterpillar або її запчастини виходять з ладу та потребують ремонту. Цеппелін Україна пропонує послуги з постачання запчастин CAT (запчастин Caterpillar).
В наших каталогах наведено весь модельний ряд бульдозерів, екскаваторів та навантажувачів CAT. Фахівці Caterpillar рекомендують звернути особливу увагу на якість запчастин CAT, які Ви купуєте, адже вони – основний фактор довготривалої безперебійної роботи техніки. На нашому сайті Ви зможете підібрати необхідні запасні частини механізмів Caterpillar, які відповідають високим експлуатаційним вимогам.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати спецтехніку
і необхідні комплектуючі.

Ви можете завантажити повний каталог спецтехніки та запчастин Caterpillar,
або просто залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для проведення консультації.

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua