Технології

Цеппелін Smart Solutions. Система управління агротехнікою

image

Отримання точної своєчасної інформації про місцезнаходження, використання і стан вашого обладнання може значно вплинути на ефективність роботи та загальні операційні витрати. Система Zeppelin Smart Solutions дозволяє надавати потрібну інформацію потрібним людям і в потрібний час.

Миттєве отримання відомостей про весь парк техніки

Система Zeppelin Smart Solutions забезпечує зручний і гнучкий віддалений контроль, відстеження об’єктів, управління обслуговуванням та багато іншого. Нове надійне обладнання забезпечує безперервну роботу за будь-яких умовах.

Відкрита архітектура системи дозволяє переглядати дані змішаного парку техніки за допомогою інтерфейсу. Отримані дані можна з легкістю передаватися в інше комерційне програмне забезпечення, полегшуючи початковий збір інформації та її повторне використання в різних додатках.

Зниження вартості та експлуатаційних витрат

Система Zeppelin Smart Solutions надає інформацію, яка дозволяє розподіляти обладнання по найбільш необхідних ділянках, роблячи його використання максимально ефективним. Більш того, Ви можете з легкістю виставити межі робочої ділянки та налаштувати попередження системи безпеки, щоб обмежити небажане використання обладнання.

Гнучкі та доступні плани обслуговування дозволяють налаштувати можливості Вашого автопарку відповідно до Ваших потреб.

Модернізований інтуїтивний інтерфейс

Повністю оновлена і модернізована, нова система Zeppelin Smart Solutions дозволяє скористатися перевагами мобільних мереж, розширюючи зону покриття і місця роботи системи.

Система надає Вам можливості нового покоління завдяки інноваційному інтуїтивному інтерфейсу, який полегшує відстеження даних по всьому Вашому парку техніки і дозволяє отримувати детальну інформацію по окремих об’єктах.

ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ
ДЛЯ ВЕЛИКИХ ДОСЯГНЕНЬ

image
Повне управління
парком техніки
 • Карти дозволяють просто і швидко знайти конкретне обладнання та робочі ділянки.
 • Зведені дані по парку техніки містять відомості з усіх машин.
 • Налаштування дозволяють швидко переглядати певні групи машин, все обладнання на робочій ділянці, де задіяне обладнання та багато іншого.
Окреме управління об’єктами
 • Відстеження руху об’єкта за будь-який період часу.
 • Контроль рівня палива, часу роботи та простою, необхідності в технічному обслуговуванні та багато іншого*.
 • Простий пошук і детальний перегляд відомостей про кожну машину.
 • Визначення географічних меж робочої ділянки.
 • Статистичні дані про роботу машини: показання лічильників мотогодин, витрата палива.

* При установці додаткового обладнання.

interface

Графік ТО

interface

Робоча ділянка

interface

Коди помилок

interface

Огляд парку техніки

interface

Звіт по статусах роботи техніки

interface

Траєкторія руху

БУДЬТЕ ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ

image
Управління своєчасним технічним обслуговуванням
 • Користуйтеся перевагами простого планування і контролю технічного обслуговування.
 • Почніть з «вбудованих» інтервалів технічного обслуговування, рекомендованих компанією Цеппелін Україна та змінюйте їх у відповідно до потреб Вашого автопарку.
 • Миттєво переглядайте проведене та необхідне технічне обслуговування. Це допоможе Вам знизити витрати на несвоєчасно виконане обслуговування або обслуговування, щояке не було виконане.
Налаштування виведення
повідомлень на монітор
 • Переглядайте на одному моніторі всі повідомлення або тільки ті, які Вам потрібні.
 • Задайте пріоритет інформації – діагностичні помилки, службові повідомлення, помилки оператора, виділяйте те, що має найбільшу важливість.
 • Відмітки системи GPS допомагають точно встановити місця передачі сповіщень і визначити ділянки виникнення проблем.
 • Надсилайте повідомлення потрібним людям за допомогою електронної пошти або текстових повідомлень.

6 МЕТОДІВ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ ДАНІ З ОБЛАДНАННЯ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ЗМЕНШИТИ ВИТРАТИ НА ЙОГО УТРИМАННЯ

Використання даних, що генеруються обладнанням, економить Ваші кошти, допомагаючи підтримувати обладнання в кращому стані, запобігаючи неплановим простоям. Нижче показані шість способів, за допомогою яких отримані дані можуть допомогти в управлінні обладнанням та зниженню витрат.

image
01
Ведення обліку

Автоматичний збір даних історії машини, терміну служби компонентів і операційних витрат. Такі записи допомагають визначати високі витрати або проблемні зони, відстежувати технологічний процес і підвищувати вартість машини при перепродажі.

02
Навчання оператора

Практичні правила експлуатації значно впливають на експлуатаційні показники та знос компонентів. Дистанційно контролюйте повсякденну роботу оператора для визначення можливостей навчання та заохочення за хорошу роботу.

03
Аналіз проб робочої рідини S.O.S.

Регулярно відбирайте проби масел, холодоагенту і гідравлічних рідин, зверніться до дилера Цеппелін Україна для проведення аналізу напрацювання, потім швидко прийміть заходи на підставі результатів і рекомендацій фахівця з моніторингу стану обладнання.

04
Своєчасний ремонт до появи технічних несправностей

Використовуйте дані обладнання та електронні попередження для раннього виявлення проблеми. Швидко складайте графік ремонту для запобігання поломок і зниження витрат на ремонт.

05
Профілактичне техобслуговування

Використовуйте переваги електронних попереджень для регламентації та виконання всіх рекомендованих робіт з технічного обслуговування і ремонту.

06
Технічні інспекції

Ми виконуємо перевірки на наявність диму, витоків, погіршення експлуатаційних показників і т.ін., використовуючи програму моніторингу даних

РІВНІ ВІДДАЛЕНОГО МОНІТОРИНГУ
ZEPPELIN SMART SOLUTIONS

Рівень 1
BASIC

Підключає вас до системи віддаленого моніторингу Zeppelin. Ви зможете миттєво побачити, де знаходиться ваше обладнання та як воно працює, всюди, де є інтернет-підключення на вашому комп’ютері або мобільному пристрої. А також відстежити маршрут, мотогодини і кілометраж.

Рівень 2
ADVANCED

Ви зможете миттєво побачити, де знаходиться ваше обладнання і як воно працює, всюди, де є інтернет-підключення на вашому комп’ютері або мобільному пристрої. А також відстежити маршрут, мотогодини та кілометраж.

Крім того ви отримуєте можливість відслідковувати стан вашого обладнання самостійно (коди помилок).

Рівень 3
ADVANCED +

Цепелін надає вам комплексну програму моніторингу стану в комплекті з віддаленим моніторингом від наших досвідчених консультантів з обладнанню. Наші кваліфіковані співробітники будуть відслідковувати стан ваших машин для вас. Коли ми побачимо щось, що вимагає уваги, вам дадуть знати та проконсультують за відповідними необхідними діями.

Крім того, ми забезпечуємо проактивні рекомендації по з обслуговування на основі вхідних даних, історії обладнання, аналізу рідини і т.ін. Ви отримаєте поради про своєчасне обслуговування та ремонт, який може допомогти зберегти ваше обладнання в робочому стані та знизити експлуатаційні витрати.

Рівень 4
PREMIUM

Ми будемо стежити за станом ваших машин, відстежувати мотогодини та піклуватися про планування і виконання вашого профілактичного обслуговування. Крім того, ми будемо регулярно надавати звіти про стан вашого парку техніки.

З рівнем 4 ви зможете зосередитися на веденні бізнесу. Ми подбаємо про ваші цінні активи та будемо працювати, щоб знизити ваші експлуатаційні витрати при одночасному підвищенні доступності машини.

СЕРВІСНІ КОНТРАКТИ
НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

10 Основних переваг сервісного контракту
на технічне обслуговування
01

Можливість отримати знижку на запасні частини та сервісні послуги

02

Зниження витрат за незапланований простій машини

03

Наявність запчастин під Ваш графік
виконання ТО

04

Збільшення моторесурсу
обладнання

05

Збільшення продуктивності
обладнання

06

Збільшення потенційного доходу на одиницю обладнання

07

Зменшення можливої похибки від проведення ремонту власними силами

08

Можливість довгострокового планування витрат (пакет розраховується на рік та більше)

09

Захист від фінансових ризиків, гарантія
роботи та запасні частини, фіксовані ціни

10

Збільшення вартості машини при перепродажі

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
  НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

  picture