Технології

CAT® Fleet

Fleet відкриває двері повністю інтегрованій системі нового покоління для гірничовидобувної галузі, яка покращує безпеку, знижує витрати і максимально збільшує продуктивність.

reman
ВІДСТЕЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ, УПРАВЛІННЯ ОБЛАДНАННЯМ ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ВСІХ ТИПІВ НА ОДНІЙ АБО КІЛЬКОХ ДІЛЯНКАХ

Fleet підвищує рівень управління роботою обладнання всіх типів на одному або декількох ділянках гірничих розробок. Вона також дозволяє легко деталізувати відомості для отримання більш докладних видів аналізу, від звітів за обраними групами об’єктів до окремих машин.

Із появою можливості розгляду різних варіантів розвитку подій, які допомагають визначити наслідки змін умов експлуатації перед їх впровадженням, Fleet спрощує процес забезпечення безпечної та максимально ефективної роботи, здійснюючи управління в режимі реального часу.

Fleet здатна працювати з даними всіх типів об’єктів та обладнання, включно із позашляховими самоскидами, колісними навантажувачами, автогрейдереми, колісними бульдозерами, екскаваторами, транспортними засобами для допоміжних робіт і обладнання від інших виробників, допомагаючи знизити витрати на тонну продукції, підвищити продуктивність і загальну прибутковість ділянки розробок.

Загальне уявлення про CAT® FLEET

Завантажити

Опис функцій та переваг CAT® FLEET

Завантажити
image
image
image
image

Компоненти технології Fleet

Виробництво

Дозволяє в режимі реального часу контролювати процеси навантаження, підвищує ефективність навантаження екскаватором і збільшує передбачуваність корисного навантаження.

Положення і матеріал

Контролює переміщення і тип матеріалу, попереджає операторів та фахівців з планування про невірний маршрут для переміщення матеріалу в потрібне місце розташування.

Також контролює розташування машини щодо всього парку і включає в себе функцію відтворення для аналізу ходу розвантаження і дорожніх заторів.

Призначення і оптимізація

Складання графіків і призначень самоскидів, максимальне збільшення продуктивності і використання екскаваторів, зведення до мінімуму часу очікування самоскидів і управління робочими змінами.

Передача даних

Дозволяє Fleet обмінюватися інформацією з іншими електронними системами керування гірничими роботами.

Multi-Site

Дозволяє керувати кількома робочими ділянками, оснащеними Fleet з єдиної диспетчерської.

ЧИ ОТРИМУЄТЕ ВИ ПРОГНОЗОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ? ПОВТОРЮЙТЕ СВОЇ НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ.

Моніторинг обладнання. Переміщення матеріалів. Використання пального. Час циклу. З такою великою кількістю операцій – як дізнатися, що і коли вимагає поліпшення? Ми допоможемо вам зрозуміти, що дійсно приносить результат, щоб ви могли відтворювати і підтримувати те, що працює, та виправляти те, що не працює.

Cat® Fleet аналізує робочі параметри й дані обладнання по всьому ланцюжку цінностей, а потім дає вам уявлення про те, як оптимізувати експлуатацію. Використовуйте це рішення, щоб отримати загальне уявлення про процес, а потім детально вивчити конкретні майданчики, парки обладнання, окремі одиниці й операторів. Крім того, Cat Fleet може працювати з обладнанням будь-якої марки і дозволяє обмінюватися даними між існуючими машинами і системами управління.

Шукаєте просте рішення для забезпечення безпечної роботи і максимальної продуктивності? Cat MineStar™ може допомогти вам в цьому.

    ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
    НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

    picture